Lubisz nowoczesne w formie dodatki do domowego wnętrza, które przyciągają wzrok i znacznie wzbogacają całą aranżację? Czarna lampa wisząca Ledowe Okręgi na pewno również wpadnie Ci w oko! Prezentowany model odświeży aranżację salonu, sypialni, przedpokoju, a także pokoju młodzieżowego - dziewczęcego i chłopięcego. Zapewni optymalne rozjaśnienie pomieszczenia, stając się jednocześnie jego dekoracją.
Nowoczesna lampa wisząca Ledowe Okręgi wykonana jest z elementów czarnego aluminium oraz silikonu. Wewnętrzną część ringu wypełnia taśma ledowego źródła światła. Model ten ze względu na swój minimalistyczny, a jednocześnie nowoczesny design rewelacyjnie wpasuje się również w pomieszczenia hotelowe i restauracyjne.
Kod produktu: 21530
| Wysokość całkowita | 120 cm |
| Średnica klosza | 40 cm |
| Model żarówki | SMD2835 |
| Barwa światła | 3000K / 4000K |
| Funkcja ściemniania | nie |
| Kierunek padania światła | do wewnątrz |
| Moc źródła światła | 21W |
| Napięcie robocze / sieciowe | 230V / 230V |
| Regulowana wysokość zawieszenia | tak |
| Źródło światła | LED - zintegrowany |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa efektywności energetycznej | B |
| Klasa ochrony | II |
| Stopień ochrony | IP 44 |
| Wykończenie klosza | metal |
| Ilość kloszy | bez klosza |
| Kształt klosza | ring |
| Typ klosza | pozostałe |
| Kolor klosza | czarny |
| Barwa światła | ciepła , neutralna |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Regulacja wysokości | z regulacją |
| Funkcja ściemniania | bez ściemniacza |
| Rodzaj gwintu | taśma LED |
| Źródło światła | LED - zintegrowany |
| Styl | nowoczesne |
To co robicie jest spójne. Strona Internetowa wzbudza zaufanie. Macie towar w magazynie. Przesyłki przychodzą sprawnie. To jest dokładnie to o co chodzi.