Przedstawiamy plafon sufitowy Sierra 50, który jest rewelacyjną propozycją dla osób chcących w niebagatelny sposób oświetlić oraz przyozdobić aranżowane wnętrze, przy jednoczesnym zwiększeniu oszczędności. Model ten ze względu na swój design, rewelacyjnie wpisze się zarówno w nowoczesne jak i minimalistyczne wnętrza, do których poprzez swoje wykończenie w złotym i srebrnym kolorze wniesie nutę elegancji i ekstrawagancji. Sprawdzi się on w roli oświetlenia głównego, zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej, w których z pewnością będzie wyjątkowo ozdobnym detalem.
Elementy wyróżniające minimalistyczny plafon sufitowy Sierra 50:
Minimalistyczny plafon sufitowy Sierra 50 Wykonany jest z wysokiej jakości aluminium w niezwykle modnym i eleganckim złotym lub chromowanym wykończeniu, które sprawia, że prezentuje się on niezwykle oryginalnie. Przy elementach świetlnych zastosowano akryl. Materiały wykonania rewelacyjnie ze sobą współgrają, tworząc przy tym oryginalnie i nowocześnie wyglądającą całość.
Kod produktu: 003064-009111
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 50 / 50 / 5,8 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 50 / 50 / 5,8 cm |
| Oprawa żarówki | LED - zintegrowany |
| Barwa światła | neutralna |
| CCT | 4000 K |
| Moc źródła światła | max. 60 W |
| Napięcie robocze / sieciowe | 230 V |
| Strumień świetlny | 3600 lm |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa efektywności energetycznej | A++, A+, A |
| Wykończenie klosza | tworzywo sztuczne |
| Typ klosza | zamknięty |
| Kształt klosza | kwadrat |
| Kolor klosza | biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Barwa światła | neutralna |
| Funkcja ściemniania | bez ściemniacza |
| Rodzaj gwintu | pozostałe |
| Źródło światła | LED - zintegrowany |
| Styl | nowoczesne |
To co robicie jest spójne. Strona Internetowa wzbudza zaufanie. Macie towar w magazynie. Przesyłki przychodzą sprawnie. To jest dokładnie to o co chodzi.