Niebywała dekoracja wnętrza, a zarazem niezwykle funkcjonalny element wyposażenia - przedstawiamy designerską lampę sufitową Velo! Projekt tego plafonu powstał w oparciu o inspirację rozwianym kawałkiem tkaniny, przez co prezentuje się niezwykle lekko, dzięki czemu nie przytłacza wnętrza. Model ten będzie propozycją do każdego pomieszczenia o przytulnej aurze, niezależnie od tego, czy będzie to pomieszczenie mieszkalne, czy miejsce publiczne.
Designerski plafon ledowy Velo posiada oprawę z japońskiego szkła akrylowego. Powierzchnia tego tworzywa sztucznego posiada drobne kropeczki, które powodują rozproszenie źródła światła na całej powierzchni oprawy. Zastosowanie tego materiału sprawia, że lampę zdecydowanie łatwiej utrzymać w czystości. Prezentowany plafon posiada wbudowane źródło światła LED o delikatnie ciepłej barwie.
Kod produktu: 10800, 10801
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 47 / 47 / 15,5 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 47 / 47 / 15,5 cm |
| Barwa światła | delikatnie ciepła 3000K |
| Funkcja ściemniania | nie |
| Masa (netto) | 12,1 kg |
| Moc źródła światła | 30W |
| Napięcie robocze / sieciowe | 230V / 230V |
| Strumień świetlny | 1800 lm |
| Żarówka w komplecie | tak |
| Źródło światła | LED - zintegrowany |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa ochrony | II |
| Stopień ochrony | IP 20 |
| Wykończenie klosza | tworzywo sztuczne |
| Typ klosza | pozostałe |
| Kształt klosza | pozostałe |
| Kolor klosza | transparentny |
| Barwa światła | ciepła |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Funkcja ściemniania | bez ściemniacza |
| Rodzaj gwintu | taśma LED |
| Źródło światła | LED - zintegrowany |
| Styl | designerskie , nowoczesne |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada