Pragniesz uzupełnić dom o nowoczesne oświetlenie, które znacznie odbiega od odgórnie ustalonych norm? Akrylowy plafon ledowy Velo na pewno wpadnie Ci w oko! Prezentowany model to produkt, który wizualnie podkreśli design pomieszczenia, nie przytłaczając go, tylko w elegancki sposób je dopełni. Z powodzeniem zastąpi klasyczną lampę wiszącą, wzmacniając luksusowy akcent wnętrza.
Designerska lampa sufitowa Velo wykonana jest z japońskiego szkła akrylowego oraz elementów aluminium. Dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych do wyboru - chrom i satynowy złoty. Akrylowy abażur plafonu udekorowany jest delikatnymi, białymi kropeczkami, które dodatkowo rozpraszają ledowe źródło światła. Żadna aranżacja nie może obejść się bez tego modelu - również Twoja!
Kod produktu: 10803, 10802
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 50 / 50 / 20 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 50 / 50 / 20 cm |
| Barwa światła | delikatnie ciepła 3000K |
| Funkcja ściemniania | nie |
| Masa (netto) | 12,1 kg |
| Moc źródła światła | 30W |
| Napięcie robocze / sieciowe | 230V / 230V |
| Strumień świetlny | 1800 lm |
| Żarówka w komplecie | tak |
| Źródło światła | LED - zintegrowany |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa ochrony | II |
| Stopień ochrony | IP 20 |
| Wykończenie klosza | tworzywo sztuczne |
| Typ klosza | pozostałe |
| Kształt klosza | pozostałe |
| Kolor klosza | transparentny |
| Barwa światła | ciepła |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Funkcja ściemniania | bez ściemniacza |
| Rodzaj gwintu | taśma LED |
| Źródło światła | LED - zintegrowany |
| Styl | designerskie , nowoczesne |
Meble na zamówienie, dotarły w stanie nieuszkodzonym, solidnie zabezpieczone. Wszystko zgodnie z tym co napisane na stronie.