Krzesło Haiti to propozycja dla osób, które cenią prostotę, wygodę i ponadczasowy design. Połączenie naturalnego odcienia drewna z czarną konstrukcją tworzy wyważony kontrast, który świetnie wpisuje się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne wnętrza – szczególnie w zestawieniu ze stołem Sorbus widocznym na zdjęciach.
Już na pierwszy rzut oka uwagę przyciąga lekko wyprofilowane oparcie oraz subtelnie wygięte siedzisko. Dzięki temu krzesło nie tylko dobrze wygląda, ale przede wszystkim zapewnia komfort podczas codziennego użytkowania – przy posiłkach, pracy czy spotkaniach przy stole.

Krzesła do jadalni Haiti mają siedzisko i oparcie wykonane z giętej sklejki dębowej, co pozwala uzyskać delikatnie zaokrąglone linie i przyjemną w dotyku powierzchnię. Konstrukcja oparta na litej ramie bukowej zapewnia stabilność i odporność na codzienne użytkowanie. Czarne wykończenie nóg nadaje krzesłu nowoczesnego charakteru i świetnie komponuje się z drewnianym blatem stołu – szczególnie w zestawieniu z modelem Sorbus. Całość jest lekka wizualnie, a przy tym solidna (waga ok. 6,2 kg).
Krzesło Haiti to połączenie funkcjonalności i estetyki, które dobrze odnajduje się w codziennym życiu. Jeśli szukasz prostego, wygodnego i trwałego modelu do stołu – to wybór, który zostanie z Tobą na dłużej.
Tak – dzięki lekko wyprofilowanemu oparciu i siedzisku krzesło dobrze podpiera plecy i nie wymusza sztywnej pozycji. To model, który sprawdzi się zarówno przy krótkich posiłkach, jak i dłuższym siedzeniu przy stole.
Nie – odpowiednio wyprofilowana sklejka dębowa jest wygodna sama w sobie. Jeśli jednak zależy Ci na miękkim siedzisku, bez problemu możesz dodać poduszkę – krzesło ma na tyle uniwersalną formę, że dobrze ją „przyjmie”.
Tak – czarne nogi świetnie komponują się z czarnym stelażem stołu, a naturalne drewno siedziska nawiązuje do dębowego blatu. To spójne i bardzo modne połączenie.
Tak – ma kompaktowe wymiary i lekką wizualnie konstrukcję, dzięki czemu nie przytłacza przestrzeni i łatwo wsunąć je pod stół.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 42 / 52 / 80 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 41 / 38 / 45 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 42 / 52 / 80 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 41 / 38 / 45 cm |
| Grubość siedziska | 1,2 cm |
| Masa (netto) | 6,2 kg |
| Wykończenie siedziska | ze sklejki |
| Wykończenie podstawy | drewniane |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Wysokość podłokietników | bez podłokietników |
| Wysokość oparcia | z niskim oparciem |
| Tapicerowanie | bez tapicerki |
| Rodzaj tapicerki | bez tapicerki |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Wzory | bez wzorów |
| Poduszka | bez poduszki |
| Rączka | bez rączki |
| Pikowanie | niepikowane |
| Lamówka | bez lamówki |
| Kołatka | bez kołatki |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Elementy metalowe | pozostałe |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | czarny , dąb |
Meble na zamówienie, dotarły w stanie nieuszkodzonym, solidnie zabezpieczone. Wszystko zgodnie z tym co napisane na stronie.