Wyobraź sobie wnętrze, w którym elegancja spotyka się z nowoczesnym minimalizmem, a każdy detal tworzy spójną, przytulną całość. Krzesło Brooke Monza w kolorze antracytowym to idealna propozycja dla osób, które cenią subtelny design, komfort i wysoką jakość wykonania. Kubełkowa forma siedziska otacza ciało miękkim wsparciem, sprzyjając relaksowi podczas codziennych posiłków i spotkań.

Krzesła do jadalni Brooke tapicerowane są tkaniną typu bouclé Monza w odcieniu anthracite 130, który zachwyca głębią koloru i przyjemną strukturą. Obrotowa podstawa z matowej, czarnej stali malowanej proszkowo nadaje całości nowoczesnego charakteru i zapewnia trwałość na lata. Krzesło Brooke Monza doskonale komponuje się z ciemnymi stołami i industrialnymi dodatkami, wprowadzając do jadalni elegancki, nastrojowy klimat.
Brooke Monza to model, który łączy funkcjonalność i design w najczystszej formie.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 57 / 54,5 / 82 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 41 / 40,5 / 47 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 57 / 54,5 / 82 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 41 / 40,5 / 47 cm |
| Wysokość podłokietnika | 19 cm |
| Wysokość oparcia | 37 cm |
| Masa (netto) | 9 kg |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | z podłokietnikami bez regulacji |
| Wysokość podłokietników | wysokie |
| Wysokość oparcia | z niskim oparciem |
| Tapicerowanie | w całości |
| Rodzaj tapicerki | tkanina materiałowa |
| Obracanie | obrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Pikowanie | pikowane |
| Lamówka | z lamówką |
| Wzory | bez wzorów |
| Poduszka | bez poduszki |
| Typ oparcia | z oparciem kubełkowym |
| Rączka | bez rączki |
| Kołatka | bez kołatki |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Elementy metalowe | czarne |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | szary |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada