Biurko to nieodzowny element uzupełniający przestrzeń biurowo - gabinetową. Przedstawiamy designerskie biurko Typhoon, które pozwoli odpowiednio zorganizować stanowisko pracy lub nauki. Doskonale również sprawdzi się w pokoju nastolatka lub domowym gabinecie. Blat o pokaźnej powierzchni roboczej to gwarancja przejrzystości i swobody wykonywanej pracy. Zaprojektowane w lekkiej formie, pozbawionej zbędnych zdobień i przepychu oraz popularnym kolorze czarnym, bez problemu wkomponuje się w każdą aranżację wnętrzarską.
Biurko Typhoon posiada szklany blat oraz metalową podstawę w formie 4 nóg, które są gwarancją stabilności konstrukcji. Całość w kolorze czarnym.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 125 / 65 / 77,5 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 125 / 65 / 77,5 cm |
| Grubość blatu | 8 mm |
| Masa (netto) | 23 kg |
| Max obciążenie | 31 kg |
| Wykończenie blatu | szklane |
| Wykończenie nóg | z nogami metalowymi |
| Podstawa | na nogach |
| Regulacja wysokości | bez regulacji wysokości |
| Kółka | bez kółek |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Połysk | bez połysku |
| Typ biurka | biurka klasyczne |
| Półka pod klawiaturę | bez półki pod klawiaturę |
| Kontenerek | bez kontenerka |
| Szuflady | bez szuflad |
| Nadstawka | bez nadstawki |
| Regulacja nachylenia blatu | bez regulacji |
| Ilość szuflad | bez szuflad |
| Szafka | bez szafki |
| Miejsce na przechowywanie | bez miejsca przechowywania |
| Szerokość | o szerokości ok. 120 cm , o szerokości ok. 130 cm |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | czarny |
| Przeznaczenie biurka | do pokoju młodzieżowego |
Meble na zamówienie, dotarły w stanie nieuszkodzonym, solidnie zabezpieczone. Wszystko zgodnie z tym co napisane na stronie.