Jakie biurko do biura sprawdzi się najlepiej?

Dodano: 2020-02-25    |    Porady: Jak kupować meble - porady , Jak wybrać meble biurowe?
Jakie biurko do biura sprawdzi się najlepiej?

 

Porządek może mieć każdy, ale tylko geniusz panuje nad chaosem? Owszem, ale jeśli chcesz wyjść do domu punktualnie, odrobina organizacji będzie jednak niezbędna! Proste i intuicyjne biurka wykonane z drewna, szkła i innych przyjemnych dla oka surowców sprzyjają zachowaniu porządku na stanowisku pracy. W parze z funkcjonalnością idzie design – nowoczesny i efektowny lub minimalistyczny i elegancki, a to wciąż tylko początek naszych biurowych możliwości. Zainteresowany? Zobacz, które biurka do biura najlepiej łączą przyjemne z pożytecznym!

48h
-30%
promocja
Więcej kolorów

Cena od: 1389,00 zł 1998,00 zł
Koszt dostawy: GRATIS
Czas realizacji: 48h
48h
nowość
Więcej kolorów

Cena od: 1899,00 zł
Koszt dostawy: 50,00 zł
Czas realizacji: 48h
48h
-5%
promocja

Cena od: 1994,00 zł 2099,00 zł
Koszt dostawy: 239,00 zł
Czas realizacji: 48h

Szklane biurka do biura nowoczesnego, intrygującego i minimalistycznego

Większość współcześnie aranżowanych biur urządza się w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. To nie tylko kwestia mody, ale i wygody – w takich prostych, nieskomplikowanych przestrzeniach łatwiej utrzymać czystość i porządek. Niestety, ulegając trendowi na biały kolor architekci wnętrz zaskakująco często przeginają w drugą stronę, aranżując biura kojarzące się na pierwszy rzut oka ze… szpitalami. Jeśli więc pociąga Cię taka minimalistyczna estetyka, ale nie chcesz w swoim biurze czuć się jak na zamkniętym oddziale bądź w samym środku korporacyjnego zamieszania, wybierz nowoczesne biurko, które wykonano w przeważającej części ze szkła. Od pierwszego wejrzenia pokochasz ich designerski, intrygujący wygląd, a od drugiego łatwość ich czyszczenia – tak, szklane biurka do biura doprowadzisz do nieskazitelnego wyglądu szybciej, niż modele wykonane z innych tworzyw.

Czy szklane biurko do biura jest niepraktyczne? Nic bardziej mylnego!

Ale wygląd i praktyczna strona użytkowania to za mało, by załapać się na pierwszy akapit naszego poradnika. Twórcy szklanych biurek zadbali o to, byś mógł je ustawić dosłownie wszędzie, dlatego do tych modeli dokupić możesz dedykowane cornery, czyli łączniki umożliwiające wygodne i estetyczne połączenie biurek stojących przy sąsiadujących ze sobą ścianach. Decydując się na zakup cornera, zwiększysz też powierzchnię samego blatu, zyskując jeszcze więcej miejsca. Szklane biurka do biura cieszą się ponadto ogromną popularnością ze względu na naprawdę zróżnicowane rozmiary, w jakich możecie je nabyć. Masz malutkie biuro lub wręcz aranżujesz tylko jedną część pokoju? Małe, szklane biurko zmieści się w każdym kącie, a dzięki swojej transparentności nie przytłoczy całej przestrzeni. Szukasz pokaźnego, monumentalnego wręcz biurka do dużego gabinetu? Duże biurko ze szkła bez trudu wpasuje się w każde pomieszczenie! 

Więcej kolorów

Cena od: 454,00 zł
Koszt dostawy: 19,00 zł
Czas realizacji: 2-3 tygodnie

Cena od: 1499,00 zł
Koszt dostawy: 79,00 zł
Czas realizacji: do 6 tygodni
-3%
promocja
Więcej kolorów

Cena od: 995,00 zł 1026,00 zł
Koszt dostawy: GRATIS
Czas realizacji: 3-7 dni

Biurko gabinetowe w skandynawskim stylu – powiew życia w bezdusznych openspace’ach

Wykorzystanie szkła to zabieg nadający nowoczesny charakter dosłownie każdemu meblowi, zaś samo szkło jako materiał budulcowy nigdy nie wyjdzie z mody, a do tego świetnie komponuje się właściwie z każdym innym stylem. A skoro już o innych stylach mowa, nikt nie będzie zaskoczony jeśli nadmienimy, że w tej praktycznej i eleganckiej kategorii produktowej, jaką jest wyposażenie biur i gabinetów, wybornie sprawdza się styl skandynawski. Jasne, drewniane biurka to nie tylko element wyposażenia, ale i ozdoba pomieszczeń biurowych – zwłaszcza bezdusznych openspace’ów, w których liczy się każdy element wprowadzający choć odrobinę życia.

Wielofunkcyjne, superpojemne biurko do gabinetu, czyli biurka z regałami i szufladami

W pracy nie ograniczasz się jedynie do komputera i kubka z kawa, a Twoje stanowisko przypomina krajobraz po biurowej bitwie? Na ratunek Twojej organizacji przybywają biurka wielofunkcyjne, a konkretnie rzecz biorąc – modele z regałem oraz z wbudowanymi szufladami. Jedne i drugie posiadają ponadprzeciętną pojemność i to Ty decydujesz, jak wiele dodatkowego miejsca oraz w jakiej formie potrzebujesz. Mamy dla Ciebie jednak szybką podpowiedź – biurka komputerowe z regałem to więcej miejsca, zaś biurka komputerowe z szufladami to akcesoria pod ręką. Nie chcemy nadmiernie słodzić, ale dorzucimy jeszcze jedną zaletę – wielofunkcyjne biurka gabinetowe wyróżniają się także prostą, intuicyjną wręcz budową, która jeszcze skuteczniej usprawni Twoją pracę.

Wciąż mało? Tajną bronią biur i gabinetów są biurowe kontenerki z dwoma, trzema lub nawet większą ilością szuflad. Nazywany również najlepszym przyjacielem każdej sekretarki kantorek zmieści się praktycznie pod każde biurko, zaś wszelkie manewry nie sprawią problemu nawet wątłym pracownikom, ponieważ biurowe kontenerki w większości osadzone są na kilku kółkach.

48h
nowość

Cena od: 299,00 zł
Koszt dostawy: GRATIS
Czas realizacji: 48h
48h

Cena od: 395,00 zł
Koszt dostawy: GRATIS
Czas realizacji: 48h
48h
-5%
promocja

Cena od: 1994,00 zł 2099,00 zł
Koszt dostawy: 239,00 zł
Czas realizacji: 48h

Duże biurko do biura – ogromny blat to mnóstwo miejsca na Twój geniusz

Dodatkowe półki czy szuflady to za mało, bo Twój geniusz rozlewa się aż na biurka współpracowników? Spokojnie, temu też potrafimy zaradzić – wystarczy, że do walki wkroczą zawodnicy wagi ciężkiej, a więc biurka komputerowe o niestandardowo dużych blatach.140 cm, 150 cm, a nawet więcej centymetrów szerokości – aby zabałaganić taką powierzchnię, trzeba się już naprawdę postarać! Z biurek o szczególnie dużych rozmiarach ucieszą się osoby pracujące z dużą ilością dokumentów (ach, te segregatory spadające na podłogę), architekci czy graficy.

Na przestrzeni ostatnich lat ogromnym zmianom uległy charakter, tryb czy forma naszej pracy. Naszym dziadkom czy rodzicom czasem trudno wręcz zrozumieć specyfikę działania współczesnych biur. W tym natłoku zmian pozostał jednakże jeden stały element – kluczowa rola biurka, które naprawdę potrafi w istotnym stopniu wpłynąć na jakość pracy oraz efektywność pracowników. Bez względu na to, czy wyposażasz biuro dla swoich podwładnych, czy też szukasz czegoś dla siebie, kwestie designu oraz komfortu powinny być dla Ciebie szczególnie istotne. Z naszym poradnikiem biurko idealne znajdziesz błyskawicznie!

PODOBNE ARTYKUŁY

 

Program lojalnościowy
Zbieraj punkty i wymieniaj je na bony zakupowe - nawet do 150 zł.
Punkty otrzymasz za zakupy w sklepie oraz za ocenę produktów.
1 pkt
za 1 zł