Rozwiń filtry
Filtruj produkty Wyczyść
Dostępne: 48h
Promocja
Nowość
Bestseller
bez połysku 
71
w wysokim połysku 
2
o wysokości ok. 190 cm 
1
o wysokości ok. 120 cm 
1
Hubertus
2
Strona: 1 z 1
Sortuj po:
Filtry:
Połysk: w wysokim połysku usuń filtry
bestseller

Cena od: 1059,00 zł
Koszt dostawy: 189,00 zł
Czas realizacji: 7-14 dni
bestseller
5 (3)

Cena od: 689,00 zł
Koszt dostawy: 129,00 zł
Czas realizacji: 7-14 dni

Przed tobą aranżacja biura? Koniecznie zajrzyj do naszego działu z meblami biurowymi, tam z pewnością znajdziesz wymarzony zestaw mebli biurowych. Jeśli cenisz sobie styl i wygodę, szafy biurowe w połysku z pewnością wzbudzą Twoje zainteresowanie.

One, ze względu na lśniącą powierzchnię staną się luksusowym i ekskluzywnym akcentem wnętrza. Szafa biurowa pozwoli zachować porządek w miejscu pracy i starannie posegregować niezbędne dokumenty oraz akcesoria biurowe.
 

Szafy biurowe w połysku - najmodniejsze modele

Do najmodniejszych modeli zaliczamy białe szafy do biura w wysokim połysku, wykonywane z wysokiej jakości płyty akrylowej - zastosowanie do produkcji wysokopołyskowej folii daje efekt powierzchni mieniącej się niczym tafla szkła. Te modele ze względu na swoją kolorystykę wpisują się w aktualnie obowiązujące trendy w meblarstwie i aranżacji wnętrz. Biała szafa biurowa rozjaśni, odświeży i optycznie powiększy każde pomieszczenie, w którym zagrzeje swoje miejsce. Oferowane modele różnią się od siebie wielkością i wyposażeniem, dzięki czemu łatwo dopasujesz model do swoich potrzeb i wielkości biura. Decydując się na gotowy zestaw mebli biurowych, masz pewność, że w Twoim biurze lub gabinecie zagości ład stylistyczny.
 

Szafy biurowe w połysku - który model dla Ciebie?

Oferowane przez nasz sklep szafy do biura posiadają na wyposażeniu półki i zamykane szafki. Znajdują się wśród nich następujące modele:

  • niskie szafy do biura o wysokości 120 cm,
  • wysokie szafy biurowe o wysokości 2 metrów.

Dopasuj model do własnych oczekiwań i możliwości aranżacyjnych. Szafy biurowe w wysokim połysku stanowią eleganckie uzupełnienie pomieszczenia, którego zwiększą funkcjonalność. Na stronie naszego sklepu znajdziesz również fotele biurowe, które posiadają szeregi regulacji, dzięki czemu pozwalają na przyjęcie wygodnej i prawidłowej postury podczas siedzenia. Taki fotel zestawiony z biurkiem komputerowym stworzy ergonomiczne stanowiska pracy dla Twoich pracowników bądź komfortowy kącik do nauki i grania w gry komputerowe dla Twojego dziecka. Niech Twoje biuro stanie się komfortowe i dobrze wyglądające!

Wybrane aranżacje w kategorii

Szafy biurowe

WYBRANE ARTYKUŁY PORADNIKOWEProgram lojalnościowy
Zbieraj punkty i wymieniaj je na bony zakupowe - nawet do 150 zł.
Punkty otrzymasz za zakupy w sklepie oraz za ocenę produktów.
1 pkt
za 1 zł