Krzesło biurowe gwarancją sukcesu i efektywności pracownika

Dodano: 2016-07-27    |    Porady: Jak wybrać meble biurowe?
Krzesło biurowe gwarancją sukcesu i efektywności pracownika

 

Zdecydowana większość z nas pracuje przy biurku. Ba, być może nawet w tej chwili jesteś w pracy i czytasz ten tekst w ramach kilkuminutowej przerwy na odświeżenie umysłu (któż z nas tego nie potrzebuje?). Każdy, kto miał tę wątpliwą przyjemność siedzieć przez osiem godzin dziennie na niewygodnym krzesełku dobrze wie, jak bardzo utrudnia to skupienie się. W trosce o Twoich pracowników (i wyrabiane przez nich targety) prześwietliliśmy krzesła biurowe i wybraliśmy funkcje, które z największego lenia uczynią pracownika miesiąca.

48h

Cena od: 426,00 zł
Koszt dostawy: 25,00 zł
Czas realizacji: 48h
48h

Cena od: 799,00 zł
Koszt dostawy: GRATIS
Czas realizacji: 48h
nowość

Cena od: 1147,00 zł
Koszt dostawy: GRATIS
Czas realizacji: 3-7 dni

Krzesła biurowe z regulacją wysokości

Regulacja wysokości nie jest jedynie nadprogramowym bajerem, który pozwoli Ci wyrazić, jak bardzo doceniasz swoich pracowników. Nie, to ważny — a przez wielu uważany wręcz za najważniejszy — czynnik, decydujący o tym, w jaki sposób siedzimy przy biurkach, patrzymy w monitor, korzystamy z klawiatury. To z pozoru drobnostki, lecz właśnie przez nie pracownicy dekoncentrują się, rozpraszają, robią błędy, zaś tempo ich pracy zwalnia — a przecież od tego już tylko krok do słabych wyników, problemów finansowych, redukcji załogi itd. No dobra, trochę dramatyzujemy, ale robimy to celowo — daj swoim ludziom krzesła biurowe o regulowanej wysokości siedziska, a wszyscy na tym zyskacie.

Kubełkowe krzesła biurowe — wygoda z niskiej cenie

Kubełkowe krzesła biurowe to jeden z najlepszych wyborów do każdego biura — ich wygląd podbije serce prezesa funkcjonalność — serca pracowników, zaś ich cena nie odstraszy nawet najbardziej skąpego dyrektora finansowego. Znakiem rozpoznawczym tych krzeseł jest ergonomiczne oparcie, które na kilka chwil pozwoli Ci zapomnieć, że jesteś w pracy (tylko nie zaśnij!). Oprócz tego, posiadają one szereg rozmaitych funkcji pozwalających dopasować ustawienie i wychylenie oparcia do indywidualnych preferencji (szczegółowo omawiamy je kilka akapitów niżej), a w większości z nich ustawisz także wysokość. W naszej ofercie znajdziesz zarówno eleganckie kubełkowe krzesła biurowe wykończone ekoskórą, jak i młodzieżowe, pokryte kolorową tapicerką. Oczywiście, nie zapomnieliśmy także o wariantach pośrednich, odpowiednich do każdego biura.

nowość

Cena od: 1147,00 zł
Koszt dostawy: GRATIS
Czas realizacji: 3-7 dni
-18%
promocja

Cena od: 657,00 zł 797,00 zł
Koszt dostawy: GRATIS
Czas realizacji: 3-7 dni
48h
nowość

Cena od: 1599,00 zł
Koszt dostawy: GRATIS
Czas realizacji: 48h

Krzesła biurowe na kółkach dla biurowych podróżników

Open space to sposób organizacji biura kochany przez pracodawców (oszczędności), zaś przez pracowników oceniany niezbyt dobrze (hałas, kiepskie warunki pracy). Taka otwarta przestrzeń, o ile tylko nie oznacza zgromadzenia 15 osób w jednym pokoju, faktycznie może sprzyjać kreatywnej i wydajnej pracy, a także wspierać współpracę — jeśli blisko siebie posadzimy pracowników, którzy i tak często muszą się ze sobą konsultować, usprawnimy ich pracę i podniesiemy jej jakość (nie da się ukryć, że wymienianie służbowych maili zaskakująco często przypomina zabawę w głuchy telefon, podczas której wiele informacji zostaje zniekształconych lub w tajemniczy sposób ginie). Dla takich osób wybierz krzesła obrotowe na kółkach, które ułatwią im przemieszczanie się po biurze.

Krzesła biurowe i konferencyjne na nogach i płozach

Krzesła biurowe na płozach lub nogach będą odrobinę tańsze. To dobra opcja osób dla pracowników, którzy nie muszą zbyt często wstawać od swoich biurek i nie kursują po sali. W niektórych przypadkach wręcz zależy nam na tym, aby delikwenta uziemić i skłonić do pozostania w jednym miejscu. Najczęściej ma to związek jeszcze z uważnym słuchaniem, a akcja rozgrywa się w sali konferencyjnej lub wykładowej. W takich pomieszczeniach proste lecz wygodne krzesła biurowe na nogach i płozach to najlepszy wybór. Co więcej do ich wyposażenia potrzebujemy zwykle większej liczby krzeseł, więc jeszcze baczniej przyglądamy się cenie — proste, tapicerowane krzesła konferencyjne to najlepszy kompromis pomiędzy jakością, komfortem a ceną.

Więcej kolorów

Cena od: 139,00 zł
Koszt dostawy: 19,00 zł
Czas realizacji: 3-7 dni
48h
Więcej kolorów

Cena od: 479,00 zł
Koszt dostawy: 25,00 zł
Czas realizacji: 48h
48h

Cena od: 462,00 zł
Koszt dostawy: 25,00 zł
Czas realizacji: 48h

Krzesła biurowe z mechanizmem TILT — dla tych, którzy lubią się pobujać

Krzesła biurowa stanowią co prawda mniej zaawansowaną, za to bardziej ekonomiczną wersję foteli gabinetowych. Biada jednak temu, kto z automaty założy, że są wobec tego zupełnie pozbawione jakichkolwiek dodatkowych wygód. Krzesła biurowe z równym powodzeniem wyposaża się w mechanizmy znane jako TILT, SYNCHRO oraz MULTIBLOCK, dzięki którym wysiedzenie na nich ośmiu godzin (plus nadgodzin) staje się dużo przyjemniejsze. Abyś nie kupował… fotela w worku, omówmy po krótce wszystkie te rozwiązania. Krzesło biurowe z funkcją TILT to coś dla tych, którzy z jednej strony lubią się pobujać, a z drugiej czasami trzeba postawić ich do pionu — oparcie możesz ustawić w pozycji idealnie pionowej i zwolnić je, aby odchylić się wygodnie.

Wygodne krzesła biurowe z funkcją MULTIBLOCK

Mechanizm MULTIBLOCK to opcja średnio zaawansowana, dająca użytkownikowi więcej możliwości blokady — w pionie, ale i w kilku innych ustawieniach. Dodatkowo wyposaża się je w funkcję Anti-Shock, dzięki której nie doznasz szoku, jakim niewątpliwie byłby nagły powrót oparcia do pionu po zwolnieniu blokady. Z opcją Anti-Shock oparcia zrobi to powoli i łagodnie, nie uderzając Cię w plecy.

Więcej kolorów

Cena od: 3019,00 zł
Koszt dostawy: GRATIS
Czas realizacji: do 6 tygodni
Więcej kolorów

Cena od: 1709,00 zł
Koszt dostawy: GRATIS
Czas realizacji: do 8 tygodni
Więcej kolorów

Cena od: 2389,00 zł
Koszt dostawy: GRATIS
Czas realizacji: do 8 tygodni

Zsynchronizuj się z oparciem, czyli krzesła biurowe z mechanizmem SYNCHRO

Rozwiązanie Anti-Shock sprawdza się także w krzesłach z funkcją SYNCHRO. To najwyższa forma zaawansowania, w której fotel zatrzymuje się tam, gdzie Twoje plecy — odchyl się tak, jak lubisz i tak już zostań… o ile tylko da się w takiej pozycji pracować. Jak to zrobić? W krzesłach biurowych z funkcją SYNCHRO pod siedzeniem znajduje się dźwignia, która natychmiast blokuje oparcie dokładnie pod takim kątem, pod jakim Ty je ustawiłeś.

Wszystkie te krzesła to jedna z najlepszych opcji do biura — siedzenie na nich to czysta przyjemność (a przynajmniej na tyle, na ile przyjemne może być siedzenie w pracy), a Twój portfel też jakoś to zniesie. Dlatego polecamy je również do domów — do domowych gabinetów, pokojów nastolatków (w okresie dojrzewania prawidłowa postawa kręgosłupa jeszcze szczególnie ważna), a także po prostu, do zwykłego biurka. To co, prezesie, gotowy na zakupy?

PODOBNE ARTYKUŁY

 

Program lojalnościowy
Zbieraj punkty i wymieniaj je na bony zakupowe - nawet do 150 zł.
Punkty otrzymasz za zakupy w sklepie oraz za ocenę produktów.
1 pkt
za 1 zł