Krzesła do biura — jak wybrać wygodne krzesło do swojego biurka?

Dodano: 2020-04-20    |    Porady: Jak kupować meble - porady , Jak wybrać meble biurowe?
Krzesła do biura — jak wybrać wygodne krzesło do swojego biurka?

 

Praca potrafi dać w kość i to nie tylko w tę przysłowiową — ucierpieć możesz całkiem dosłownie, a ból poczujesz w kręgosłupie, karku, a nawet wyżej, bo ból pleców może promieniować nawet do głowy czy rąk. Co gorsza, nie musisz wcale wykręcić rekordowych nadgodzin, by nabawić się takich przypadłości, wystarczą nawet 2-3 godziny dziennie, ale na niewłaściwym krześle, by Twoje plecy boleśnie przypomniały Ci o swoim istnieniu. Nie czekaj, aż będzie za późno — na odpowiedni fotel biurowy wydasz znacznie mniej, niż na rehabilitację czy fizjoterapię i będziesz się nim cieszył przez całe lata. Jak mają się trendy na rynku krzeseł biurowych? Zobaczmy!

48h
nowość
Więcej kolorów

Cena od: 469,00 zł
Koszt dostawy: 19,00 zł
Czas realizacji: 48h
-7%
promocja

Cena od: 464,00 zł 499,00 zł
Koszt dostawy: 50,00 zł
Czas realizacji: do 8 tygodni
48h

Cena od: 699,00 zł
Koszt dostawy: 36,00 zł
Czas realizacji: 48h

Krzesło do biurka — tańsza alternatywa dla fotela biurowego?

Wypasiony fotel biurowy, na którym poczujesz się jak w najwygodniejszym łóżku świata, to sprawa dość kosztowna, ale też bez przesady — jeśli uda Ci się znaleźć odpowiedni sklep (a skoro to czytasz to nawet już znalazłeś), wcale nie będziesz musiał wydać majątku, by poczuć się jak sam Bill Gates. Jeżeli jednak Twój budżet jest ograniczony, rozejrzyj się wśród krzeseł biurowych. Od klasycznych modeli do jadalni czy kuchni różni jest konstrukcja. Krzesło do biurka to taka hybryda pomiędzy prostym krzesłem a fotelem biurowym. Mamy tu więc obrotowe kółka zamiast nieruchomych nóżek, podłokietniki, a w niektórych modelach nawet zagłówki, wyprofilowane oparcie i kilka innych bajerów, dotychczas zarezerwowanych dla foteli biurowych. Jasne, wśród krzeseł też znajdziesz modele premium o czterocyfrowej cenie, ale w tej kategorii łatwiej o kompromis między jakością a ceną, który nie odbije się na stanie Twojego kręgosłupa.

Krzesła do biura —oparcie z siatki ostudzi gorącą atmosferę

Jeżeli w pracy często robi Ci się gorąco, wybierz krzesło do biura z oparciem z siatki. Każde z nich jest wyprofilowane równie ergonomicznie, jak w przypadku klasycznym modeli, jednak siatka poprawia cyrkulację powietrza i zwiększa komfort siedzenia w biurze zwłaszcza latem. A skoro już o ergonomii mowa, ergonomiczne krzesła biurowe to odrębna podkategoria, w której znajdziesz modele z najwyższej półki, wyposażone we wszelkie możliwe gadżety i akcesoria. Te krzesła porównać można wręcz do najlepszych foteli gamingowych, a je zaprojektowano przecież z myślą o kilkunastu godzinach siedzenia przy biurku bez przerwy.

48h

Cena od: 1147,00 zł
Koszt dostawy: GRATIS
Czas realizacji: 48h

Krzesło do biurka bez kółek — krzesła konferencyjne na nóżkach i płozach

Różne są biura i różne są Wasze potrzeby, dlatego — byście znaleźli u nas absolutnie każdy rodzaj biurowego krzesła, jakiego można poszukiwać — rozszerzyliśmy naszą ofertę o krzesła do biurka bez kółek, a więc na nóżkach lub płozach. Są one zdecydowanie tańsze, niż ich mobilni koledzy, zajmują także mniej miejsca i praktycznie w każdym biurze znaleźlibyśmy dla nich szereg zastosowań. Biurowe krzesło bez kółek powinno powędrować chociażby do salek konferencyjnych, w których nikt nie pracuje na stałe, za to liczy się miejsce, czy jako krzesło dla interesantów, którzy odwiedzą Cię dosłownie na kilkadziesiąt minut. Krzesło do biurka bez kółek to oszczędność złotówek i metrów kwadratowych, a takie meble bardzo lubimy!

Krzesła obrotowe do biurka z ruchomym oparciem

Ruchome oparcie to patent, który zdejmie z Twoich barków choć odrobinę ciężaru podczas wielogodzinnych sesji przy biurku. Oczywiście, oparcie nie lata w tył i przód bez żadnej kontroli, bo to przypominało by raczej biurową huśtawkę, niż porządny fotel prawdziwego profesjonalisty. Nad tymi odchyłami kontrolę pomagają zachować mechanizmy TILT i MULTIBLOCK. Ten pierwszy jest nieco prostszy (a więc i wyposażonego w niego krzesła biurowe będą nieco tańsze) i pozwala na odchylenie oparcia. Drugi, czyli MULTIBLOCK, podniesie cenę fotela odrobinę wyżej, ale zyskasz dzięki niemu możliwość odchylenia oparcia oraz zablokowania go w wybranej przez Ciebie pozycji. Skoro nie masz czasu, by wstać od biurka, to chociaż pobaw się ustawieniami krzesła!

Które krzesło obrotowe do biurka wytrzyma najdłużej, a które będzie najwygodniejsze?

Wydaje Ci się, że w codziennej pracy znieść musisz naprawdę sporo? Pocieszymy Cię — nie Ty jeden cierpisz. Twoje krzesło dzielnie towarzyszy Ci w tej nierównej walce! Z myślą o szczególnych sytuacjach wprowadziliśmy do naszej oferty krzesła biurowe o podwyższonej wytrzymałości, zdolne bez większego uszczerbku znosić obciążenie 130 kg, a nawet 150 kg. Ich wyjątkowe właściwości możemy potwierdzić stosownymi atestami, a jakby tego było mało, te modele mogą być w użyciu właściwie przez 24 godziny na dobę!

Z kolei laur najwygodniejszego fotela biurowego wędruje do foteli kubełkowych, które dosłownie otulą Cię swoimi perfekcyjnie wyprofilowanym oparciem z zagłówkiem oraz podłokietnikami. W tym uścisku spędzić możesz nawet wiele, wiele godzin, a po wstaniu poczujesz się, jakbyś wyszedł nie z pracy, a z relaksującego masażu.

48h

Cena od: 699,00 zł
Koszt dostawy: 36,00 zł
Czas realizacji: 48h
48h

Cena od: 479,00 zł
Koszt dostawy: 36,00 zł
Czas realizacji: 48h
48h

Cena od: 1329,00 zł
Koszt dostawy: 36,00 zł
Czas realizacji: 48h

Eleganckie, reprezentatywne fotele do biura — pokaż się z najlepszej strony

Ważną częścią prowadzonych negocjacji jest wrażenie, jakie zrobimy na drugiej stronie. Szczególnie dla osób na wyższych stanowiskach istotne jest, by ich pozycja w firmie była zauważalna już od pierwszej chwili. Jeśli więc pragniesz podkreślić swój prestiż, zainwestuj w fotel gabinetowy skórzany, który błyskawicznie zamanifestuje wszystkim dookoła, że mają do czynienia z kimś ważnym i znaczącym. Oprócz tego wizerunkowego aspektu, ucieszy Cię pewnie fakt, że skóra jest bardzo wytrzymałym materiałem, a więc i pokryty nią fotel znacznie później zacznie mieć oznaki użytkowania. Okazuje się więc, że inwestycja w renomowaną skórę będzie całkiem korzystna dla portfela!

Bez względu na to, czy jesteś wolnym strzelcem pracującym z domu, czy też pracodawcą urządzającym biuro, z biologią nie wygrasz — bóle pleców to bóle głowy, mniejsza efektywność, jeszcze mniejsza kreatywność i właściwie prawie zerowa chęć do pracy. Zakup dobrego krzesła do biura jest więc inwestycją w przyszły wynik, porównywalną do kolejnego szkolenia czy lepszego komputera. Rzuć okiem na naszą ofertę, a przekonasz się, że wcale nie musisz zbankrutować, by cieszyć się (lub innych) prezesowskim wręcz komfortem!

PODOBNE ARTYKUŁY

 

Program lojalnościowy
Zbieraj punkty i wymieniaj je na bony zakupowe - nawet do 150 zł.
Punkty otrzymasz za zakupy w sklepie oraz za ocenę produktów.
1 pkt
za 1 zł