Komody w stylu skandynawskim – ponadczasowe meble

Dodano: 2022-06-28    |    Porady: Aranżacja wnętrz - porady
Komody w stylu skandynawskim – ponadczasowe meble

 

Komody w stylu skandynawskim dostępne w naszym sklepie internetowym, charakteryzują się nietuzinkowym dizajnem oraz wysokojakościowym wykonaniem, zaczynając od projektu profili, a kończąc na najmniejszych detalach dekoracyjnych. Oferujemy duży wybór mebli dopasowanych funkcjonalnością i rozmiarami do aranżacji różnych pomieszczeń w domu. Komody do salonu w stylu skandynawskim niewątpliwie są jednymi z najpopularniejszych mebli tego typu. Warto wspomnieć, że komoda jest jednym z najważniejszych przedmiotów w pomieszczeniu, ponieważ potrafi być zarówno jego ozdobą, jak i praktycznym miejscem do przechowywania. Dzięki temu, komody w stylu skandynawskim cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno dekoratorów wnętrz, jak i osób, samodzielnie urządzających własne domy lub mieszkania.

48h

Cena od: 959,00 zł
Koszt dostawy: 79,00 zł
Czas realizacji: 48h
48h

Cena od: 1149,00 zł
Koszt dostawy: 79,00 zł
Czas realizacji: 48h

Cena od: 949,00 zł
Koszt dostawy: 79,00 zł
Czas realizacji: do 6 tygodni

Meble w stylu skandynawskim – ponadczasowy dizajn i praktyczność

Meble w stylu skandynawskim od dawna znajdują się na wnętrzarskim podium i uznawane są za jedne z najbardziej praktycznych i stylowych opcji. Nic więc dziwnego, że i w naszej ofercie stałe są elementy wyposażenia wnętrz, które swoim dizajnem nawiązują do wzornictwa, jakie gości w mieszkaniach i domach naszych północnych sąsiadów. Prostota i funkcjonalność, które przyświecają ukształtowanemu na przełomie XIX i XX wieku stylowi modernistycznemu, dziś są podwalinami popularnego na całym świecie nurtu wyposażenia wnętrz. Meble w stylu skandynawskim odznaczają się lakonicznością konstrukcji i minimalistycznymi dodatkami, zorganizowanymi tak, żeby nic nie zakłócało porządku domowego i komfortu życia. Właśnie dlatego skandynawskie wzornictwo jest uniwersalne, stale podziwiane i naśladowane.

Komody w stylu skandynawskim jako uzupełnienie stylowego wnętrza

Meble w stylu skandynawskim są popularne z jeszcze jednego powodu: pozwalają one eksperymentować z wyposażeniem w każdym stylu wnętrzarskim. Oprócz tego meble te mają zdolność uzupełniania przestrzeni lub wyniesienia na piedestał jej głównego założenia, stawiając często kropkę nad „i” w jego wyposażeniu. Komody w stylu skandynawskim, dostępne w naszym sklepie internetowym, stanowią selekcję mebli najwyższej jakości. Staramy się, aby wybór naszych mebli odznaczał się dużym urozmaiceniem, pozwalającym na dokonanie trafnego wyboru dla wyposażenia każdego rodzaju wnętrza. Białe komody w stylu skandynawskim, z oryginalnymi dodatkami czy elementami z naturalnego drewna, są klasycznym przykładem mebli zaprojektowanych w tym stylu. Z powodu swojej praktycznej elegancji i pozornej prostoty, komody w stylu skandynawskim są wprost stworzone do uzupełnienia każdego stylowego wnętrza.

Cena od: 799,00 zł
Koszt dostawy: 78,00 zł
Czas realizacji: 3-7 dni

Cena od: 809,00 zł
Koszt dostawy: 78,00 zł
Czas realizacji: 3-7 dni

Cena od: 1029,00 zł
Koszt dostawy: 78,00 zł
Czas realizacji: 3-7 dni

Białe komody w stylu skandynawskim do każdego wnętrza

Meble w stylu skandynawskim często występują w białym kolorze. Choć nie jest to reguła, to jednak części osób właśnie z białym kolorem kojarzy się ten styl aranżacji wnętrz. Prawda jest taka, że specyfika warunków klimatycznych w krajach skandynawskich wymusza „rozjaśnianie” wnętrz z pomocą jasnych, często nawet białych akcentów. My natomiast pokochaliśmy białe komody w stylu skandynawskim przede wszystkim za to, jak doskonale potrafią się wpisać dosłownie w każdy typ i układ wnętrza. Właśnie dlatego, a także z powodu zapewnienia praktycznego, dodatkowego miejsca do przechowywania, ten typ mebli jest wciąż popularny i niezwykle lubiany. W naszym sklepie internetowym oferujemy białe komody w stylu skandynawskim najlepszych producentów mebli. Różnorodność wyposażenia pozwala na dopasowanie idealnej komody dla każdego typu wnętrza. 

Piękne komody do salonu w stylu skandynawskim

Białe komody w stylu skandynawskim to dobry sposób na uzupełnienie wnętrza o dodatkowe miejsce do przechowywania różnych przedmiotów oraz eksponowanie ulubionych bibelotów. Ustawione symetrycznie w stosunku do siebie, wprowadzają do salonu nastrój klasycznego saloniku. Miejsca postawienia takich komódek można z powodzeniem uzupełnić o dodatkowe źródła światła, na przykład niewielkie lampy w białych abażurach, które nastrojowo rozświetlą pomieszczenie wieczorową porą. W naszym sklepie internetowym oferujemy komody do salonu w stylu skandynawskim o różnorodnej budowie i wykończeniu, służące pięknym uzupełnieniem wystroju wnętrza zarówno małego, jak i dużego metrażu. Białe, jasnoszare lub z wykończeniem z naturalnego drewna, będą stylowym uzupełnieniem każdego salonu. Warto zwrócić uwagę na ciekawe detale, takie jak nieszablonowe uchwyty, które mogą być uzupełnieniem innych elementów dekoracyjnych w salonie.

48h

Cena od: 1799,00 zł
Koszt dostawy: 79,00 zł
Czas realizacji: 48h
48h
-10%
promocja

Cena od: 1799,00 zł 1999,00 zł
Koszt dostawy: 79,00 zł
Czas realizacji: 48h
48h

Cena od: 1359,00 zł
Koszt dostawy: 79,00 zł
Czas realizacji: 48h

Komody do salonu w stylu skandynawskim to z pewnością ponadczasowe meble, dające szerokie możliwości zarówno aranżacji nowego wnętrza, jak i uzupełnienia już istniejącego. Dlatego trudno sobie wyobrazić pomieszczenie bez chociażby jednej komody. Dodatkowym atutem komody jest to, że zawiera ona kombinację szuflad i szafek różnych rozmiarów i konfiguracji, dzięki czemu pozwala pomieścić wszystkie przedmioty, które chcemy uporządkować. Komody do salonu stylu skandynawskim mogą być uzupełnieniem całego zestawu mebli lub stanowić osobne elementy, podkreślające charakter wnętrza.

PODOBNE ARTYKUŁY

 

Program lojalnościowy
Zbieraj punkty i wymieniaj je na bony zakupowe - nawet do 150 zł.
Punkty otrzymasz za zakupy w sklepie oraz za ocenę produktów.
1 pkt
za 1 zł