Ekskluzywna toaletka do sypialni – kobiecy akcent we wnętrzach

Dodano: 2016-12-23    |    Porady: Aranżacja wnętrz - porady , Jak wybrać meble do sypialni?
Ekskluzywna toaletka do sypialni – kobiecy akcent we wnętrzach

 

Między kobietami i mężczyznami od zawsze panuje delikatny konflikt o to, które z nas w trakcie przygotowań do wyjścia razem, powinno zajmować łazienkę. Dla panów często ilość kosmetyków, jakie potrzebne są do wykonania makijażu, jest niemożliwa do pojęcia. Mężczyźni lubią podziwiać kobiety w pięknych kreacjach i z dobrze dobranym makijażem. Jednak, aby uzyskać taki efekt, przydatne jest nie tylko lustro, ale również komfortowe oświetlenie toaletki. Rozwiązaniem może okazać się zakup toaletki. Podpowiadamy, jak powinna wyglądać nowoczesna toaletka do sypialni.

-3%
promocja
Więcej kolorów

Cena od: 548,00 zł 565,00 zł
Koszt dostawy: GRATIS
Czas realizacji: 3-7 dni
-3%
promocja
Więcej kolorów

Cena od: 1339,00 zł 1380,00 zł
Koszt dostawy: GRATIS
Czas realizacji: 3-7 dni
-3%
promocja
Więcej kolorów

Cena od: 548,00 zł 565,00 zł
Koszt dostawy: GRATIS
Czas realizacji: 3-7 dni

Dlaczego warto wyposażyć sypialnię w elegancki organizer na kosmetyki ?

Chyba nie ulega wątpliwościom, że ciągłe przepychanie się w wojnie damsko-męskiej o nieco dłuższą chwilę spędzoną przed lustrem w łazience, jest męczące dla obu stron. A przecież żadne przenośne lusterko nie zastąpi nam dużego solidnego lustra, w które wyposażona jest nowoczesna konsola do sypialni. Toaletka do sypialni jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla nas, drogie Panie, z jednego prostego względu. Pozwala nam wykonać znaczącą ilość czynności związanych z układaniem włosów lub nakładaniem makijażu, bez konieczności przebywania w toalecie. Elegancka komoda z lustrem pozwoli nie tylko uniknąć wyścigu w kolejce do łazienki, ale przede wszystkim stanowi świetny organizer na kosmetyki. Dzięki toaletce znaczącą część naszych kosmetyków możemy mieć pod ręką i to w dodatku praktycznie posegregowanych w szufladkach. Ale jakby tego było mało, że chwile spędzone na wykonaniu makijażu przy toaletce pozwalają uniknąć konfliktu oraz posiadać kosmetyki pod ręką, to w dodatku codzienny makijaż będzie bardziej przyjemny i komfortowy, ponieważ będziemy mogły w wykonać go nie tylko w spokoju, ale również w pozycji siedzącej. Toaletka do sypialni pozwala nam na zamienienie zwykłej rutynowej czynności w coś zupełnie bardziej przyjemnego.

48h
Więcej kolorów

Cena od: 585,00 zł
Koszt dostawy: 50,00 zł
Czas realizacji: 48h
-2%
promocja

Cena od: 626,00 zł 639,00 zł
Koszt dostawy: 99,00 zł
Czas realizacji: 7-14 dni
-2%
promocja

Cena od: 626,00 zł 639,00 zł
Koszt dostawy: 99,00 zł
Czas realizacji: 7-14 dni

Jak powinna wyglądać organizacja toaletki ?

Dla każdej z nas pojęcie praktyczności będzie przybierać nieco inną formę. Zazwyczaj, kiedy myślimy o takim wyposażeniu, jak toaletka do sypialni, oczyma wyobraźni widzimy mebel, który posiada pełno szufladek i szufladeczek, wyposażony jest w minimum jedno solidnej wielkości lustro, oświetlenie toaletki oraz wygodny, ładnie obszyty taborecik. Do tego wszystkiego całość jest bardzo bogato zdobiona na rozmaite sposoby. Wyobraźnia nas nie zawodzi, ponieważ ekskluzywna toaletka to taka, która nie tylko spełnia swoje zadanie, ale również jest dobrze wykonana i dobrze się prezentuje. Na rynku dostępnych jest wiele modeli toaletek, które przybierają różne formy, w zależności od określonego stylu. Wybierając ten mebel, niekoniecznie musimy kierować się zasadą mocnego dopasowania do pozostałego wyposażenia wnętrza. To w końcu nasz mały kącik i to nam ma się on podobać. Ekskluzywna komoda powinna posiadać przynajmniej pięć szuflad, w których będziemy mogły przechowywać nasze kosmetyki. Dla wygody wykonywania makijażu, taka konsola powinna posiadać nie tylko jedno duże lustro, ale również dwa mniejsze po bokach. Ważny jest też większy blat, który umożliwi nam spokojne rozstawienie wszystkich niezbędnych kosmetyków. Całości powinny dopełniać subtelne wykończenia i zdobienia wraz z wygodnym krzesełkiem, na którym będziemy mogły spocząć i komfortowo wykonać makijaż.

PODOBNE ARTYKUŁY

 

Program lojalnościowy
Zbieraj punkty i wymieniaj je na bony zakupowe - nawet do 150 zł.
Punkty otrzymasz za zakupy w sklepie oraz za ocenę produktów.
1 pkt
za 1 zł