Styl industrialny to nowoczesny nurt w meblarstwie, który coraz częściej pojawia się w przestrzeniach użytku domowego jak i biurowego. Jeżeli jesteś na etapie urządzania takiej przestrzeni i brakuje Ci niewielkiego elementu wyposażenia, który stanie się organizerem wszystkich drobiazgów - nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy industrialną szafkę z otwartymi półkami Seaford, która stworzy dodatkowe miejsce na dekoracje czy przybory biurowe. Jej uniwersalny charakter sprawdzi się w wielu rolach, pozwalając na jednoczesne zachowanie porządku i ładu w całym pomieszczeniu.
Niewielkich rozmiarów regał Seaford to połączenie metalu malowanego proszkowo na kolor czarny oraz płyty MDF, wykończonej laminatem w kolorze dębu. Prezentowany model polecany jest dla każdego, kto poszukuje eleganckiego dopełnienia przestrzeni biurowej czy salonowej.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 35 / 37 / 82,5 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 35 / 37 / 82,5 cm |
| Wysokość nóżek | 6,8 kg |
| Masa (netto) | 6,7 kg |
| Wykończenie | metalowe |
| Typ regału | otwarty dwustronny |
| Sposób montażu | stojące |
| Ilość półek | 3 półki |
| Szerokość | o szerokości ok. 40 cm , o szerokości ok. 30 cm |
| Styl | w stylu loftowym |
| Wysokość regału | niski |
| Kształt regału | prostokątny |
| Kolor | brązowy , dąb |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada