Ergonomiczne krzesło idealnie dopasowane do wzrostu Twojego dziecka - to właśnie krzesło młodzieżowe we wzory Petit Black z podnóżkiem. Ten model przystosowany jest dla użytkowników o wzroście od 146 do 176,5 cm i doskonale sprawdzi się przy biurku w pokoju Twojego dziecka. Jego ergonomiczna konstrukcja wymusza prawidłową postawę w czasie siedzenia i to właśnie z myślą o zdrowiu najmłodszych użytkowników powstał projekt Dobre Krzesło. Jest to model, który nienagannie dopełni sale szkolne i pracownie w różnego rodzaju instytucjach edukacyjnych.


Tapicerka krzesła Petit wykonywana jest z tkaniny, dodatkowo posiada białą lamówką z kedry. Skład materiału to 100% poliester. Krzesło Petit to polski projekt i polskie wykonanie. Podstawę krzesła stanowi krzyżak w kolorze czarnym, wyposażony w kółka.

Krzesło z podnóżkiem przeznaczone jest do standardowych biurek o wysokości 70 - 82 cm.

| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 39,5 / 37,5 / 47-60 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 39,5 / 37,5 / 47-60 cm |
| Wysokość oparcia | 39 cm |
| Max obciążenie | 110 kg |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | z tworzywa sztucznego |
| Podstawa | na krzyżaku |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Obracanie | obrotowe |
| Regulacja wysokości | z regulacją wysokości |
| Kółka | z kółkami |
| Haft | bez haftu |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Rozmiar krzesła | w rozmiarze 5 (146-176 cm) |
| Wzory | z motywami dziecięcymi |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | czarny , zielony , różowy , fioletowy , pozostałe kolory |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.