Wizualny kunszt, niebywała funkcjonalność oraz niecodzienna wygoda użytkowania - to tylko wybrane pozycje z listy zalet nowoczesnej komody Hudson! Ten model to spójna, ciesząca się elegancją kompozycja, rewelacyjnie sprawdzająca się podczas codziennego użytkowania. Z nią udekorujesz zarówno nocną, jak i dzienną aranżację, wprowadzając przy tym harmonię oraz ład i porządek.
Nowoczesna komoda do salonu Hudson to w pełni przemyślana forma, ciesząca się dużym zainteresowaniem wśród najbardziej wymagających odbiorców. Wykonana jest z płyty MDF w kolorze piaskowym, wykończonej na wysoki połysk. Podstawą są efektowne płozy z chromowanej stali nierdzewnej. Mebel posiada specjalną powierzchnię anti-fingerprint, na której nie pozostają ślady palców.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 180 / 42 / 85 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 180 / 42 / 85 cm |
| Masa (netto) | 86 kg |
| Wykończenie | lakierowane |
| Wykończenie frontów | w połysku |
| Uchwyty | z frontami bez uchwytów |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Wysokość komody | standardowe, o wysokości 70 - 100 cm |
| Przeznaczenie | do salonu , do sypialni , do jadalni |
| Ilość drzwi | 2 drzwiowe |
| Ilość szuflad | z 3 szufladami |
| Podstawa | na płozach |
| Szerokość | o szerokości ok. 180 cm |
| Rodzaj drewna | z płyty meblowej |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | beżowy i kremowy |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.