Komody pokojowe to meble, które oferują nam zarówno przechowywanie w szufladach, jak i w szafkach. To bardzo wygodne rozwiązanie ponieważ umożliwia nam umieszczenie w nich przeróżnych części odzieży i bielizny. W takiej komodzie każda rzecz znajdzie swoje miejsce, a odnalezienie jej nie sprawi nam żadnego kłopotu. Przedstawiamy bieliźniarkę sosnową 5/1, która już nie może się doczekać aby pomóc Ci zapanować nad chaosem w Twoich ubraniach.
Przody szuflad i drzwi to elementy wykonywane z drewna bezsęcznego. Otwieranie i zamykanie szuflad odbywa się płynnie i łatwo, co uzyskano stosując metalowe prowadnice rolkowe. Pieczołowite wybieranie, suszenie i obróbka drewna gwarantują, że finalny produkt, który trafia do Państwa domów jest nie tylko trwały, solidny, ale i w pełni przyjazny środowisku naturalnemu, ponieważ surowiec z jakiego został wykonany stanowi odnawialny zasób przyrody. Dno szuflad oraz tylna płyta komody wykonane są z białej płyty MDF o grubości 3 mm, natomiast boki i tyły szuflad z drewna sosnowego.
Komodę można wykonać w kilku kolorach. Chętnie prześlemy pocztą nieodpłatne próbki dostępnych kolorów, aby pomóc w jak najlepszym dopasowaniu koloru do wnętrza, w którym używana ma być komoda. Jeśli kolorystyka, którą proponujemy jest niewystarczająca, możemy indywidualnie wykonać mebel w stanie surowym, abyś mógł polakierować komodę, na odpowiadający preferencjom kolor.
Producentem komody jest polska firma Sekwoja, działająca na rynku od 1990 r. Firma ta specjalizuje się w produkcji mebli drewnianych, nieustannie je ulepszając. Zdobyte w tym czasie doświadczenie zawodowe przekłada się na estetykę, funkcjonalność oraz precyzję wykonania, tak aby finalny produkt spełnił Państwa oczekiwania.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 85 / 40 / 125 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 85 / 40 / 125 cm |
| Masa (brutto) | 42 kg |
| Wykończenie | drewniane |
| Wykończenie frontów | w kolorze drewna |
| Podstawa | na cokole |
| Ilość drzwi | 1 drzwiowe |
| Szerokość | o szerokości ok. 80 cm , o szerokości ok. 90 cm |
| Uchwyty | z gałkami |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Wysokość komody | wysokie, o wysokości > 100 cm |
| Przeznaczenie | do salonu , do sypialni , do przedpokoju , do kuchni |
| Ilość szuflad | z 5 szufladami |
| Rodzaj drewna | z drewna sosnowego |
| Styl | tradycyjne |
| Kolor | biały , brązowy , orzech , olcha , wenge , sosna |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada
Próbki wysyłamy bezpłatnie Pocztą Polską, próbek nie trzeba zwracać. Państwa dane nie zostaną wykorzystane do innych celów niż wysyłka próbek.