Rozwiń filtry
Filtruj produkty Wyczyść
Dostępne: 48h
Promocja
Nowość
Bestseller
bez połysku 
44
w wysokim połysku 
1
Hubertus
1
Strona: 1 z 1
Sortuj po:
Filtry:
Połysk: w wysokim połysku usuń filtry
bestseller
5 (1)

Cena od: 439,00 zł
Koszt dostawy: 39,00 zł
Czas realizacji: 7-14 dni

Za sprawą kontenerka biurowego w dużym stopniu podwyższysz funkcjonalność samego biurka i stanowiska pracy. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne i tradycyjne kontenerki biurowe w wysokim połysku i najmodniejszych wersjach kolorystycznych.

Te meble staną się nieodłącznym elementem biurka i stworzą sporą ilość miejsca przechowywania. Dzięki kontenerkom niezbędne akcesoria biurowe umieścisz w zasięgu ręki, a na blacie roboczym zachowasz ład i porządek. Biel i czerń górą - to one wpisują się w najmodniejszą i najczęściej wybieraną kolorystykę podczas aranżacji wnętrz.
 

Czarne kontenerki biurowe w wysokim połysku!

Jeśli w Twoim wnętrzu gabinetowym króluje szyk i elegancja, polecamy Ci kontenerki biurowe czarny połysk, wykonywane z wysokiej jakości płyty meblowej i metalu. Możesz wybrać model na kółkach, który zagwarantuje Ci swobodę jego przemieszczania. Oferujemy kontenery 3-szufladowe oraz kontenery 4-szufladowe, które sprawdzą się zarówno jako podbiurkowe jak i przybiurkowe. Bez wątpienia kontenerek czarny, pod względem kolorystyki, jest uniwersalnym rozwiązaniem do niemalże każdego biura i gabinetu. Popularnością wśród tej grupy produktów cieszą się także kontenerki w kolorze białym i kontenery drewniane. Kontenerki biurowe czarny połysk wniosą wiele elegancji do każdego wnętrza i zarazem staną się jego oryginalną ozdobą. Lakierowana i połyskująca powierzchnia mebli zdecydowanie ułatwia utrzymanie ich w czystości.
 

Białe kontenerki biurowe w wysokim połysku!

Jeśli czujesz, że w Twoim biurze lub gabinecie brakuje miejsca na podręczne drobiazgi, a samo biurko okazuje się niewystarczające, czas najwyższy zaopatrzyć się w funkcjonalny kontenerek na kółkach. U nas znajdziesz nowoczesne kontenerki, jak i modele w tradycyjnej stylistyce. Szczególnie modne stały się kontenerki biurowe biały połysk, które prócz funkcjonalności wnętrza, podnoszą także jego estetykę, nadając mu przy tym gustownego i eleganckiego wyglądu. Sama biel korzystnie wpływa na każde wnętrze - rozjaśnia je i odświeża, uważana jest również za uniwersalną i łatwą w dopasowaniu do panującego lub planowanego wystroju. Kontenerki biurowe biały połysk, ze względu na swoje wykończenie, jest meblem łatwym w utrzymaniu czystości. Oferujemy kontenerki biurowe biały połysk z szufladami, gdzie górna może posiadać funkcję organizera, a dolna może być przystosowana do przechowywania dokumentów, akt i teczek zawieszkowych. Aranżując stanowisko do pracy i nauki, mogą przydać Ci się również organizery biurkowe, idealne na przybory piśmiennicze.
 

Kontenerki biurowe w wysokim połysku i ich zalety - musisz je poznać!

Samo wykończenie mebli na wysoki połysk chwali się szerokim gronem interesantów. Lśniące i połyskujące powierzchnie kuszą niemalże każdego z nas! Oto kilka zalet oferowanych przez nas kontenerków w wysokim połysku:

  • wyposażenie w kółka transportowe z blokadą, dzięki którym kontenerki są mobilne i łatwe w przemieszczaniu,
  • górne szuflady ze specjalnymi organizerami, które pomagają zachować porządek,
  • specjalne szuflady na teczki i akta.

Wybierz kontenerek do swojego biurka, niech na Twoim stanowisku raz na zawsze zapanuje porządek, który przełoży się na jakość i efektywność wykonywanych obowiązków. Koniecznie sprawdź, jak modnie i stylowo wygląda biuro z białymi meblami i czarnymi.

Wybrane aranżacje w kategorii

Kontenerki biurowe

WYBRANE ARTYKUŁY PORADNIKOWEProgram lojalnościowy
Zbieraj punkty i wymieniaj je na bony zakupowe - nawet do 150 zł.
Punkty otrzymasz za zakupy w sklepie oraz za ocenę produktów.
1 pkt
za 1 zł