Rozwiń filtry
Filtruj produkty Wyczyść
Dostępne: 48h
Promocja
Nowość
Bestseller
z 4 szufladami 
11
z 5 szufladami 
10
z 3 szufladami 
7
z 2 szufladami 
4
z większą liczbą szuflad 
3
z 6 szufladami 
1
biały 
1
czarny 
1
beżowy i kremowy 
1
brązowy 
1
czerwony 
1
pomarańczowy 
1
niebieski 
1
zielony 
1
szary 
1
Rozwiń wszystko
Kart-Map
1
Strona: 1 z 1
Sortuj po:
Filtry:
Ilość szuflad: z 6 szufladami usuń filtry
Więcej kolorów

Cena od: 3303,00 zł
Koszt dostawy: GRATIS
Czas realizacji: do 8 tygodni

Oferujemy specjalistyczne meble metalowe do wnętrz pracowniczych, placówek edukacyjnych i innych miejsc użyteczności publicznej. Znajdziesz u nas między innymi szafy ubraniowe BHP na odzież roboczą, szklane szafy medyczne do aptek, laboratorium i gabinetów lekarskich, szafy do szatni szkolnych oraz mniejsze modele w postaci szaf kartotekowych, wśród których znajdują się szafy kartotekowe metalowe z 6 szufladami.

Dzięki sporej ilości miejsca do przechowywania produkty te, pomieszczą wiele dokumentów, co pomoże Ci w utrzymaniu ładu i porządku w pomieszczeniu. Jeśli chcesz stworzyć komfortowe stanowiska pracy dla swoich pracowników, to z całą pewnością zainteresuje Cię nasza oferta na biurka komputerowe, które dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, w różnych wykończeniach oraz stylach meblarskich.
 

Szafy kartotekowe metalowe z 6 szufladami i ich atuty

  • duża ilość szuflad, w których pomieścisz wiele przedmiotów,
  • dostępność w wielu wariantach kolorystycznych,
  • proste, pozbawione zbędnych zdobień konstrukcje.
     

Szafy kartotekowe metalowe z 6 szufladami - sprawdzą się w wielu pomieszczeniach

Wszystkie szafy kartotekowe metalowe wykonywane są z blachy i malowane proszkowo farbami na kolory z palety RAL. Szafy kartotekowe metalowe z 6 szufladami polecane są do przychodni, rejestracji oraz pomieszczeń archiwalnych - wszędzie tam, gdzie konieczne jest przechowywanie dokumentacji medycznej i biurowej pod ścisłą ochroną. Dzięki swoim nienagannym, pozbawionym zbędnych zdobień konstrukcjom produkty te z łatwością wkomponują się w niemalże każdą aranżację wnętrz. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się także nasze krzesła biurowe, które występują w różnych wykończeniach oraz wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każda osoba znajdzie u nas swój wymarzony egzemplarz.
 

Szafy kartotekowe metalowe z 6 szufladami - z czego są wykonywane?

W celu jej zapewnienia, szafy kartotekowe metalowe z 6 szufladami wyposażone są w zamek centralny, który jednocześnie zamyka wszystkie szuflady, gwarantując dostęp tylko osobom upoważnionym. Do produkcji szaf użyto czarnej blachy o grubości 0,6 - 2 mm i farb proszkowych, epoksydowo - poliestrowych. Dzięki dostępności w wielu wariantach kolorystycznych oraz możliwości mieszania kolorów, z łatwością wybierzesz odpowiedni model, który wkomponuje się w panujący wystrój wnętrza. Na stronie naszego sklepu znajdziesz również regały biurowe, na których możesz poukładać najróżniejsze przybory biurowe, które są Ci potrzebne podczas wykonywania codziennych obowiązków.Program lojalnościowy
Zbieraj punkty i wymieniaj je na bony zakupowe - nawet do 150 zł.
Punkty otrzymasz za zakupy w sklepie oraz za ocenę produktów.
1 pkt
za 1 zł