Dla tych, co urządzają przedpokój i poszukują mebli, łączących w sobie funkcjonalność z dobrym wyglądem - loftowy zestaw z wieszakiem i taboretem Loft L1, który inspirowany jest aktualnymi trendami w meblarstwie i aranżacji wnętrz. Te meble przedpokojowe są doskonałym rozwiązaniem do wnętrz z ograniczonymi możliwościami aranżacyjnymi - dzięki nim zadbasz o porządek już na samym progu swojego królestwa!
Loftowy wieszak ubraniowy i siedzisko do przedpokoju z zestawu Loft L1 produkowane są z lakierowanego na czarno metalu o strukturalnej powierzchni oraz płyty laminowanej w drewnianym dekorze o odcieniu dąb wotan. Przedpokój w stylu loftowym to absolutny Must Have tego sezonu - nie wahaj się nad ich wyborem!
| Wymiary taboretu (szer. / gł. / wys.) | 50 / 35 / 45 cm |
| Wymiary wieszaka (szer. / gł. / wys.) | 50 / 18 / 135 cm |
| Wymiary taboretu (szer. / gł. / wys.) | 50 / 35 / 45 cm |
| Wymiary wieszaka (szer. / gł. / wys.) | 50 / 18 / 135 cm |
| Wykończenie | laminowane , metalowe |
| Drążek | bez drążka |
| Parasolnik | bez parasolnika |
| Półka | z półką |
| Lustro | z lustrem |
| Typ wieszaka | wiszące |
| Siedzisko | z siedziskiem |
| Styl | w stylu loftowym |
| Kolor | czarny , brązowy , dąb |
To co robicie jest spójne. Strona Internetowa wzbudza zaufanie. Macie towar w magazynie. Przesyłki przychodzą sprawnie. To jest dokładnie to o co chodzi.