Rozwiązaniem dla osób poszukujących kompleksowego zestawu mebli ogrodowych, który zapewni relaksujące doświadczenie na świeżym powietrzu przez wiele sezonów jest wielofunkcyjny zestaw mebli ogrodowych z technorattanu Galicja. Te meble są doskonałym dodatkiem do każdego ogrodu lub tarasu, zapewniającym zarówno wygodne miejsce do relaksu, jak i funkcjonalną przestrzeń do spożywania posiłków na świeżym powietrzu. Leżanka z daszkiem zapewnia przyjemne miejsce do odpoczynku i czytania, chroniąc przed nadmiernym nasłonecznieniem lub lekkim deszczem.
Zestaw wielofunkcyjnych mebli ogrodowych Galicja posiada metalową konstrukcję, wykończoną plecionką z technorattanu w kolorze brązowym. Wytrzymała konstrukcja i elegancki design sprawiają, że takie zestawy mebli ogrodowych są idealnym rozwiązaniem dla miłośników wygody i stylu - dodatkowo, ten zestaw możesz ustawiać w dowolnych konfiguracjach, dopasowując go jednocześnie do własnych oczekiwań! Przekształcając meble w leżankę, należy wyjąć szkło ze stolika.
Czy właśnie takich mebli szukałeś? Zamów już teraz i ciesz się słoneczną pogodą!
| Wymiary sofy (szer. / gł. / wys.) | 210 / 73 / 75 cm |
| Wymiary stolika (szer. / gł. / wys.) | 63 / 63 / 30 cm |
| Wymiary fotela (szer. / gł. / wys.) | 2 x ( 63 / 73 / 75 cm) |
| Wymiary sofy (szer. / gł. / wys.) | 210 / 73 / 75 cm |
| Wymiary stolika (szer. / gł. / wys.) | 63 / 63 / 30 cm |
| Wymiary fotela (szer. / gł. / wys.) | 2 x ( 63 / 73 / 75 cm) |
| Wykończenie | z technorattanu |
| Podstawa | pozostałe |
| Podłokietniki | z podłokietnikami bez regulacji |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Wielkość | 5 osobowe |
| Konstrukcja | modułowa |
| Przeznaczenie | zestawy wypoczynkowe |
| Poduszka | z poduszką |
| Parasol | bez parasola |
| Składanie | nieskładany |
| Ilość miejsc | z 5 miejscami siedzącymi |
| Pikowanie | niepikowane |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | brązowy |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.