Subtelna kolorystyka, ponadczasowy design oraz wszechstronność użytkowania to coś, co wyróżnia tapicerowane krzesło Dima, do którego powstania przyczyniła się inspiracja popularnym i pożądanym stylem skandynawskim. Krzesło stanowi świetne uzupełnienie stołu w domowej jadalni lub kuchni. Idealnie sprawdzi się również w klimatycznych restauracjach i kawiarniach. Profilowane siedzisko oraz oparcie to gwarancja komfortowej pozycji siedzenia podczas spożywania posiłków w gronie najbliższych osób.
Skandynawskie krzesło do jadalni Dima posiada jednoczęściowe, wyprofilowane siedzisko obite tkaniną materiałową w kolorze jasnym szarym - Corsica 40, dodatkowo wyposażone jest w poduszkę, która podwyższa standardy użytkowania. Cztery nogi zaprojektowane pod skosem gwarantują konstrukcji stabilność, produkowane są z lakierowanego drewna kauczukowego.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 48,5 / 55 / 85 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 48 / 40,5 / 46 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 48,5 / 55 / 85 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 48 / 40,5 / 46 cm |
| Max obciążenie | 120 kg |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | drewniane |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Wysokość podłokietników | bez podłokietników |
| Wysokość oparcia | z niskim oparciem |
| Tapicerowanie | w całości |
| Rodzaj tapicerki | tkanina materiałowa |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Poduszka | z poduszką |
| Wzory | bez wzorów |
| Rączka | bez rączki |
| Pikowanie | niepikowane |
| Lamówka | bez lamówki |
| Kołatka | bez kołatki |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Elementy metalowe | pozostałe |
| Styl | w stylu skandynawskim |
| Kolor | szary |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.