Myślisz sobie, że komfort i wygoda podczas pracy oraz nauki to coś niemożliwego? Przedstawiamy obrotowy taboret Worker stworzony z myślą wykonywania zadań specjalnych. Siedzisko doskonale sprawdzi się w różnego rodzaju laboratoriach, pracowniach oraz salach chemicznych, zarówno w miejscach pracowniczych jak i placówkach edukacyjnych.
Specjalistyczny taboret Worker posiada siedzisko z miękkiego tworzywa sztucznego o antypoślizgowej powłoce. Pięcioramienna podstawa na stopkach wykonana jest ze stali i czarnego tworzywa sztucznego lub stali chromowanej. Krzesło biurowe posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 64,5 (*65,5) / 64,5 (*65,5) / 54,5-80 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 64,5 (*65,5) / 64,5 (*65,5) / 54,5-80 cm |
| Głębokość siedziska | 34,5 cm |
| Szerokość siedziska | 35 cm |
| Masa (netto) | 7,4 kg |
*szerokość i głębokość podstawy ze stali chromowanej ST01-CR.
| Wykończenie siedziska | z tworzywa sztucznego |
| Wykończenie podstawy | metalowe , z tworzywa sztucznego |
| Podstawa | na krzyżaku |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Wykończenie podłokietników | bez podłokietników |
| Wysokość oparcia | bez oparcia |
| Obracanie | obrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Podnóżek | z podnóżkiem |
| Wytrzymałość | o standardowej wytrzymałości |
| Regulacja wysokości | z regulacją |
| Haft | bez haftu |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Podparcie lędźwiowe | bez podparcia |
| Zagłówek | bez zagłówka |
| Typ oparcia | bez oparcia |
| Mechanizm | bez mechanizmu bujania |
| Zastosowanie | laboratorium |
| Styl | klasyczne |
| Kolor | czarny |
To co robicie jest spójne. Strona Internetowa wzbudza zaufanie. Macie towar w magazynie. Przesyłki przychodzą sprawnie. To jest dokładnie to o co chodzi.
Próbki wysyłamy bezpłatnie Pocztą Polską, próbek nie trzeba zwracać. Państwa dane nie zostaną wykorzystane do innych celów niż wysyłka próbek.