Stół ogrodowy Riva posiada rattanową nogę zamocowaną na aluminiowej podstawie. Blat stołu wykonany jest z wytrzymałego, wodoodpornego materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Materiał ten jest odporny na promieniowanie UV, kolory ciemne nie są zalecane do użytkowania w bezpośrednim słońcu. Stół przeznaczony zarówno do pomieszczeń jak i do użytku na zewnątrz.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 70 / 70 / 74 cm |
| Wymiary podstawy (szer. / gł.) | 45 / 45 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 70 / 70 / 74 cm |
| Wymiary podstawy (szer. / gł.) | 45 / 45 cm |
| Wykończenie blatu | z tworzywa sztucznego |
| Wykończenie podstawy | z technorattanu |
| Długość blatu | o długości ok. 70 cm |
| Długość blatu po rozłożeniu | nierozkładane |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kształt blatu | kwadratowe |
| Połysk | bez połysku |
| Ilość nóg | na 1 nodze |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | biały , brązowy , szary |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada