Jeżeli podczas wyboru dodatków i akcesoriów do aranżowanego pomieszczenia stawiasz na minimalizm z nutką nowoczesności, model ten stworzony jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy metalowy reflektorek sufitowy Tori SL 3, który ze względu na swój design, z łatwością wpisze się w większość współczesnych aranżacji wnętrz, niezależnie od stylu w jakim są one utrzymane. Niewątpliwym atutem tej lampy jest regulowany kierunek padania światła, dzięki któremu dopasujesz światło do Twoich indywidualnych upodobań i potrzeb. Model ten stanie się również subtelną ozdobą, która podkreśli charakter danego pomieszczenia.
Elementy wyróżniające pojedynczy reflektorek sufitowy Tori SL 3:
Nowoczesny reflektorek sufitowy Tori SL 3 w całości wykonany jest z wysokiej jakości aluminium. Zaprojektowany w klasycznej czerni i bieli znacznie ułatwia dopasowanie do przeróżnych wystrojów wnętrz oraz własnych upodobań. Jeżeli oświetlenie główne do aranżowanego wnętrza jest już wybrane i teraz pora na dodatkowe, które podbije efekt świetlny, model ten to strzał w dziesiątkę!
Kod produktu: 003064-024570, 003064-024569
| Wymiary (szer. / wys.) | 6 / 12,8 cm |
| Wymiary (szer. / wys.) | 6 / 12,8 cm |
| Średnica rozety | 6 cm |
| Oprawa żarówki | GU10 |
| Moc źródła światła | max. 50 W |
| Napięcie robocze / sieciowe | 230 V |
| Żarówka w komplecie | nie |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Wykończenie klosza | metal |
| Typ klosza | półotwarty |
| Kształt klosza | tuba |
| Kolor klosza | biały , czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Funkcja ściemniania | bez ściemniacza |
| Barwa światła | bez żarówki |
| Źródło światła | halogen |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Styl | nowoczesne |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada