Krzesło K525 WDF to propozycja dla osób, które szukają wygodnego, a jednocześnie lekkiego wizualnie siedziska do jadalni. Tapicerowane siedzisko, subtelne pikowanie i nogi w kolorze drewna tworzą spójną, przytulną całość. To model, który dobrze odnajdzie się zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej naturalnych aranżacjach.
Jeśli zależy Ci na komforcie podczas codziennych posiłków i estetyce dopasowanej do stołów w dekorze drewna, K525 WDF będzie trafnym wyborem. Miękka tkanina i ergonomicznie wyprofilowane oparcie zapewniają wygodę, a prosta forma sprawia, że krzesło nie dominuje przestrzeni. To uniwersalne rozwiązanie do jadalni, salonu lub aneksu kuchennego.
Krzesła do jadalni K525 WDF mają siedzisko pokryte tkaniną o wyraźnej, przyjemnej strukturze, która dobrze maskuje drobne ślady użytkowania i sprawdza się w codziennym użytkowaniu przy stole. W przeciwieństwie do gładkich welurów jest mniej podatna na odgniecenia i bardziej „praktyczna” w odbiorze. Podstawa wykonana jest ze stali, co zapewnia stabilność i trwałość konstrukcji, natomiast jej wykończenie imituje naturalne drewno. Dzięki temu krzesło dobrze komponuje się z blatami w dekorze dębu – jak na aranżacjach ze stołem Gizmo. Maksymalne obciążenie krzesła wynosi 100 kg, co potwierdza również schemat montażowy .
Postaw na krzesło K525 WDF i stwórz wygodną, spójną przestrzeń do wspólnych posiłków.
Tkanina w tym modelu ma bardziej wyczuwalną strukturę i mniej „śliską” powierzchnię niż velvet. Dzięki temu jest bardziej odporna na ślady użytkowania i lepiej sprawdza się przy intensywnym korzystaniu z krzesła na co dzień.
Dla komfortowego użytkowania przyjmuje się około 55–60 cm szerokości na osobę. Przy szerokości krzesła 45 cm pozostaje wystarczająca przestrzeń na swobodne siedzenie i odsuwanie.
Tak – to konstrukcja stalowa, która zapewnia stabilność i odporność na odkształcenia. Wykończenie w kolorze drewna pełni funkcję estetyczną, zachowując jednocześnie wytrzymałość metalu.
Tak – dzięki wyprofilowanemu oparciu i miękkiemu siedzisku model zapewnia komfort także podczas dłuższych spotkań przy stole.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 45 / 55 / 89 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 45 / 55 / 89 cm |
| Wysokość siedziska | 47 cm |
| Masa (brutto) | 4,8 kg |
| Max obciążenie | 100 kg |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Wysokość podłokietników | bez podłokietników |
| Wysokość oparcia | z niskim oparciem |
| Tapicerowanie | w całości |
| Rodzaj tapicerki | tkanina materiałowa |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Pikowanie | pikowane |
| Wzory | bez wzorów |
| Poduszka | bez poduszki |
| Rączka | bez rączki |
| Lamówka | bez lamówki |
| Kołatka | bez kołatki |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Elementy metalowe | pozostałe |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | beżowy i kremowy , szary |
Meble na zamówienie, dotarły w stanie nieuszkodzonym, solidnie zabezpieczone. Wszystko zgodnie z tym co napisane na stronie.