Zapanuj nad bałaganem w swoim przedpokoju! W odpowiednim wygospodarowaniu przestrzeni na buty wspomoże Cię czarny stojak na obuwie Balzar. Ten niezwykle praktyczny model wprowadzi do pomieszczenia wizualny ład i porządek, rewelacyjnie uzupełniając miejsce przy siedzisku. Regał cieszy się modułową konstrukcją, dzięki której w pełni dopasujesz go do wielkości swojego korytarza, potrzeb, czy też rodzaju przechowywanych butów.

Prosty regał na obuwie Balzar opiera się na stelażu w formie metalowych rurek, wybarwionych na kolor czarny. Konstrukcję montuje się za pomocą plastikowych łączników. Regał uzupełniony jest o półki z włókniny. W celu zwiększenia bezpieczeństwa użytkowania, zaleca się montaż stojaka do ściany - zabezpieczenia dołączone do zestawu.
Przekonaj się, że praktyczne szafki na buty wcale nie muszą kojarzyć się z uchylnymi szufladami!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 45 / 28 / 173 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 45 / 28 / 173 cm |
| Masa (netto) | 1,6 kg |
| Max obciążenie półek z metalu | 5 kg / 1 półka |
| Odległość między półkami | 17 cm |
| Wykończenie | metalowe |
| Lustro | bez lustra |
| Siedzisko | bez siedziska |
| Sposób montażu | stojące |
| Ilość półek | więcej |
| Styl | nowoczesne |
| Typ szafki | regały |
| Kolor | czarny |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.