Aranżujesz przedpokój i zależy Ci na jego funkcjonalności oraz modnym wyglądzie? Polecamy metalowy wieszak ubraniowy Salto 16 w kolorze czarnym, za sprawą którego łatwo wkomponuje się w większości wystrojów. Takie rozwiązanie idealnie pasuje do wąskich korytarzy i małych przedpokoi - wszędzie tam, gdzie każdy metr jest na wagę złota! Stojący wieszak to miejsce na odzież wierzchnią, ubrania na wieszakach, kapelusze i inne części garderoby.
Stojący wieszak na ubrania Salto 16 wykonany jest z czarnego metalu, dodatkowo posiada półki z płyty laminowanej w kolorze rustykalnego brązu, który imituje drewno i jego strukturę. Wieszak podłogowy na ubrania polecamy do wszystkich nowocześnie stylizowanych wnętrz domowych oraz użyteczności publicznej!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 49 / 49 / 179 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 49 / 49 / 179 cm |
| Masa (netto) | 4,46 kg |
| Max obciążenie na hak | 5 kg |
| Max obciążenie półki | 10 kg |
| Wykończenie | metalowe |
| Lustro | bez lustra |
| Parasolnik | bez parasolnika |
| Drążek | bez drążka |
| Typ wieszaka | stojące |
| Siedzisko | bez siedziska |
| Półka | z półką |
| Styl | w stylu industrialnym |
| Kolor | czarny |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada