Marzysz o idealnym łóżku dla rodzeństwa, które będzie zarówno komfortowe, jak i stylowe? Łóżko Marulla 116P to rozwiązanie, które zachwyca przemyślaną konstrukcją, bezpiecznymi barierkami i solidnym wykończeniem. Dzięki szerokim schodkom z wbudowanymi szufladami maluchy mogą bezpiecznie wspinać się na górny poziom, a dolne łóżko oferuje przytulne miejsce do snu i odpoczynku. To więcej niż łóżko - to przestrzeń do snu, zabawy i organizacji, która rośnie razem z Twoim dzieckiem!

Do wykonania łóżka dziecięcego piętrowego Marulla 116P wykorzystano naturalne, ekologiczne drewno sosnowe oraz sklejkę liściastą. Materiały te posiadają specjalne certyfikaty FSC. Elementy łóżka malowane są w lakierni natryskowej - używane farby typu wodnego również posiadają certyfikaty, które potwierdzają przystosowanie mebla do użytku przez dzieci. Stronę wejścia, czyli to, po której stronie mają być schodki, określamy patrząc na wprost łóżka. W przypadku wyboru opcji z trzecim miejscem spania należy pamiętać, że miejsce pod materac będzie o 10 cm krótsze.
Łóżka dziecięce piętrowe to specjalne modele - z łóżkiem Marulla 116P każdy dzień zaczyna się od uśmiechu, a wieczór kończy się w przytulnym i bezpiecznym miejscu do snu!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 212 (232,252) / 108 (115,115) / 240 cm |
Przed skierowaniem zamówienia do realizacji konieczna jest wpłata zaliczki w wysokości 50% wartości zamówienia, pozostała część może zostać uregulowana przelewem przed wysyłką.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 212 (232,252) / 108 (115,115) / 240 cm |
| Miejsce na materac | 80×160 / 90×180 / 90×200 cm |
Przedstawione zdjęcia lub wizualizacje produktu mogą nieznacznie różnić się pod względem kolorystyki oraz zastosowanych elementów konstrukcyjnych, takich jak np. wkręty.
| Wykończenie | drewniane |
| Tapicerowanie | bez tapicerki |
| Szerokość materaca | o szerokości 80 cm , o szerokości 90 cm |
| Długość materaca | o długości 160 cm , o długości 180 cm , o długości 200 cm |
| Typ łóżka | piętrowe |
| Wysokość łóżka | łóżka wysokie |
| Wielkość | 2 osobowe , 3 osobowe |
| Pojemnik | bez pojemnika |
| Barierka | z barierką |
| Szuflady | z szufladami |
| Pikowanie | niepikowane |
| Wezgłowie | bez wezgłowia |
| Rodzaj drewna | z drewna sosnowego |
| Materac | bez materaca |
| Stelaż | ze stelażem zwykłym |
| Baldachim | bez baldachimu |
| Styl | w stylu skandynawskim |
| Kolor | biały , brązowy , niebieski , zielony , szary , różowy , sosna |
| Nóżki | bez nóżek |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.