Dodatkowe miejsce przechowywania w pokoju dziecka zyskasz z pomocą białej komody z 3 szufladami Royal, która zachwyca swoim wyglądem. To właśnie dzięki niej wszystkie przybory do przewijania, kąpieli czy też ubranka dziecięce zostaną odpowiednio posegregowane i uporządkowane. Skromny, a jednocześnie oryginalny design sprawia, że komoda łatwo wkomponuje się w nowoczesne oraz bardziej klasyczne aranżacje pokoi dziecięcych.
Biała komoda dziecięca z szufladami Royal wykonana jest z płyty lakierowanej i wysokiej jakości płyty laminowanej. Komoda spełnia europejskie standardy i normy bezpieczeństwa, a lakiery wykorzystywane w procesie produkcyjnym są bezpieczne i certyfikowane zgodnie z normą EN71/3. W celach bezpiecznego użytkowania przez najmłodszych, producent zaleca przymocowanie komody do ściany, aby zapobiec jej przewróceniu się.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 102,8 / 50 / 89,6 cm |
| Wymiary przewijaka (szer. / gł. / wys.) | 59,6 / 75,8 / 8 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 102,8 / 50 / 89,6 cm |
| Wymiary przewijaka (szer. / gł. / wys.) | 59,6 / 75,8 / 8 cm |
| Wykończenie | lakierowane |
| Wykończenie frontów | w półmacie |
| Przeznaczenie | do pokoju dziecka , do pokoju młodzieżowego |
| Ilość drzwi | bez drzwi |
| Przewijak | z przewijakiem , bez przewijaka |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Wysokość komody | standardowe, o wysokości 70 - 100 cm |
| Podstawa | na nóżkach |
| Ilość szuflad | z 3 szufladami |
| Szerokość | o szerokości ok. 100 cm |
| Uchwyty | z uchwytami ozdobnymi |
| Rodzaj drewna | z płyty meblowej |
| Styl | w stylu prowansalskim |
| Kolor | biały |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.