Hokery coraz częściej goszczą we wnętrzach domowych - a więc jeśli posiadasz wysoki stół kuchenny lub wyspę, polecamy komplet 2 krzeseł barowych Salto 69 w modnym stylu industrialnym. Siedziska nie tylko zagwarantują wygodę siedzenia przy stole - ze względu na swój wygląd, staną się niebanalną ozdobą każdego wnętrza, w którym zagoszczą.
Krzesła barowe Salto 69 posiadają siedziska wypełnione pianką tapicerską i obite ekoskórą w kolorze czarnym. Oparcie produkowane jest z drewnopodobnej płyty laminowanej w kolorze rustykalnego brązu, natomiast pozostała część stelaża wykonana jest z metalu malowanego na czarno.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 2 x ( 39 / 39 / 100 cm) |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 2 x ( 39 / 39 / 100 cm) |
| Masa (netto) | 9,6 kg |
| Max obciążenie | 100 kg |
| Wykończenie siedziska | laminowane |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Wysokość oparcia | z wysokim oparciem |
| Rodzaj tapicerki | ekoskóra |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Regulacja wysokości | bez regulacji |
| Wysokość siedziska | o wysokości ok. 75 cm |
| Ilość nóg | na 4 nogach |
| Pikowanie | niepikowane |
| Elementy metalowe | czarne |
| Styl | w stylu industrialnym |
| Kolor | czarny , brązowy |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.