Trzyszufladowa komoda Bali 3S to funkcjonalność i prostota formy, czyli esencja stylu boho - model z pewnością skradnie serca miłośników wnętrz opiewających naturą i spokojem. Niewielka komoda pokojowa sprawdzi się w niemalże każdym pomieszczeniu użytkowym. Okaże się świetnym pomocnikiem w panowaniu nad porządkiem w przedpokoju, salonie i jadalni. W sypialni lub garderobie możesz wykorzystać ją jako bieliźniarkę i mebel na prywatne rzeczy codziennego użytku.
Nowoczesna komoda do salonu w stylu boho Bali 3S wykonana jest z płyty meblowej w dekorze drewnianym o odcieniu dąb sonoma, dodatkowo fronty szuflad wykończone są dekoracyjną folią z wzorem plecionki rattanowej. Komoda na nóżkach prezentuje się niezwykle nowocześnie i lekko - podstawa w takiej formie jest także pomocna podczas prac porządkowych, gdyż ułatwia dostęp urządzeniom sprzątającym.
Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem przytulnej aranżacji w stylu boho - koniecznie zamów tą komodę!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 80 / 40 / 80 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 80 / 40 / 80 cm |
| Wysokość nóżek | 16 cm |
| Masa (netto) | 29 kg |
| Wykończenie | laminowane |
| Wykończenie frontów | plecionka |
| Ilość drzwi | bez drzwi |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Wysokość komody | standardowe, o wysokości 70 - 100 cm |
| Szerokość | o szerokości ok. 80 cm |
| Podstawa | na nóżkach |
| Uchwyty | z uchwytami prostymi |
| Przeznaczenie | do salonu , do sypialni , do jadalni , do przedpokoju |
| Ilość szuflad | z 3 szufladami |
| Rodzaj drewna | z płyty meblowej |
| Styl | w stylu skandynawskim |
| Kolor | brązowy , dąb sonoma |
Meble na zamówienie, dotarły w stanie nieuszkodzonym, solidnie zabezpieczone. Wszystko zgodnie z tym co napisane na stronie.