Zainwestuj w komodę Aksana 232, która nie tylko zaspokoi Twoje potrzeby przechowywania, ale także stanie się ozdobą Twojego domu. To elegancki i funkcjonalny mebel, który wyróżnia się nowoczesnym designem, tworząc jednocześnie doskonałą równowagę między klasyką, a nowoczesnością. Komoda oferuje przestronną przestrzeń do przechowywania, dzięki czemu pomoże utrzymać porządek w sypialni, salonie czy przedpokoju.
Komoda pokojowa Aksana produkowana jest z płyty laminowanej i płyty MDF, a jej obrzeża dodatkowo zabezpieczone są specjalnym tworzywem ABS. Uchwyty, wysokie nóżki oraz fronty szuflad o odcieniu dąb mauvella, natomiast pozostała część w kolorze białym. Komody pokojowe do salonu o takim designie łatwo dopasują się do różnych aranżacji, zarówno tych w stylu skandynawskim, jak i bardziej industrialnym czy retro.
Dodaj odrobinę stylu i funkcjonalności do swojego wnętrza - już teraz zamów komodę Aksana!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 159,2 / 41,3 / 87,8 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 159,2 / 41,3 / 87,8 cm |
| Masa (netto) | 55,8 kg |
| Max obciążenie blatu | 40 kg |
| Wykończenie | laminowane |
| Wykończenie frontów | w półmacie , wzory |
| Uchwyty | z gałkami |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Wysokość komody | standardowe, o wysokości 70 - 100 cm |
| Podstawa | na nóżkach |
| Przeznaczenie | do salonu , do sypialni , do jadalni , do przedpokoju |
| Ilość drzwi | 2 drzwiowe |
| Ilość szuflad | z 3 szufladami |
| Szerokość | o szerokości ok. 160 cm |
| Rodzaj drewna | z płyty meblowej |
| Styl | w stylu skandynawskim |
| Kolor | biały |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.