Nowoczesne komody do salonu

Dodano: 2022-06-29    |    Porady: Jak wybrać meble do salonu? , Aranżacja wnętrz - porady
Nowoczesne komody do salonu

 

Aranżacje salonu najczęściej uzupełniane są przez różnego rodzaju praktyczne meble do przechowywania. Jednym z takich elementów są nowoczesne komody pokojowe, które obecnie są na tyle różnorodne, że z łatwością można znaleźć mebel, idealnie pasujący do własnej, indywidualnej przestrzeni. W asortymencie naszego sklepu znajduje się duży wybór komód, dzięki którym każdego rodzaju aranżacje salonu będą idealnie uzupełnione. Nowoczesne komody pokojowe skandynawskie, loftowe czy industrialne — każdy u nas znajdzie rozwiązanie, pozwalające na zaaranżowanie wnętrza swojego salonu w jego ulubionym stylu.

Cena od: 849,00 zł
Koszt dostawy: 49,00 zł
Czas realizacji: 7-14 dni

Cena od: 1055,00 zł
Koszt dostawy: GRATIS
Czas realizacji: 3-7 dni
-2%
promocja

Cena od: 665,00 zł 679,00 zł
Koszt dostawy: 99,00 zł
Czas realizacji: 7-14 dni

Jak wybierać nowoczesne komody do salonu?

Obecnie żyjemy w czasach, kiedy nadmiar rzeczy powoduje, że potrzebujemy coraz więcej miejsc do ich przechowywania. Rozwiązaniem w tym przypadku mogą być nowoczesne komody pokojowe. Są to meble, charakteryzujące się szerokimi możliwościami zastosowania praktycznego, a także uzupełnienia aranżacji. Przechowujemy w nich książki, piękne naczynia, pamiątki z wakacji, płyty oraz ulubione bibeloty, wystawiane czasem do ozdoby. Na szczęście, nowoczesne komody do salonu posiadają półki oraz szafki w przeróżnej konfiguracji, pozwalające na wygodne i bezpieczne przechowywanie, a także dopasowanie do indywidualnych wymagań ich posiadacza. Jak dowiedzieć się, jaka komoda do salonu będzie najbardziej odpowiednia? Polecamy przejrzeć ofertę naszego sklepu internetowego, skupiając się na początku na stylu mebli. Po dokonaniu wyboru kilku sztuk komód warto przyjrzeć się ich walorom funkcjonalnym, aby dokonać ostatecznego wyboru.

Jak uzupełniać aranżacje salonu dodatkowymi komodami?

Jak wprowadzić do wystroju nowoczesne komody pokojowe, jeśli mamy już ukształtowany styl i kolorystykę w wystroju wnętrza? Oczywiste jest, że najlepszy efekt uzyskamy, dopasowując komodę do wystroju. W tym celu wystarczy przestrzegać kilku wskazówek, o których poniżej. Komody nowoczesne, na przykład wykończone na wysoki połysk, zawierające elementy podświetlone LED najlepiej będą prezentować się w nowoczesnym wnętrzu w stylu loft. Nowoczesne komody do salonu w stylu industrialnym muszą, oprócz oryginalnego dizajnu, zawierać ciekawe elementy wykończeniowe, na przykład masywne metalowe uchwyty. Jaka komoda do salonu w stylu skandynawskim będzie najlepsza? Aranżacje salonu w stylu skandynawskim polecamy uzupełnić o minimalistyczną komodę w kolorze białym lub jasnoszarym, mającą delikatne elementy dekoracyjne.

-2%
promocja

Cena od: 2449,00 zł 2499,00 zł
Koszt dostawy: GRATIS
Czas realizacji: 3-7 dni
-2%
promocja

Cena od: 1067,00 zł 1089,00 zł
Koszt dostawy: GRATIS
Czas realizacji: 3-7 dni
-2%
promocja

Cena od: 2449,00 zł 2499,00 zł
Koszt dostawy: GRATIS
Czas realizacji: 3-7 dni

Komody narożne — nowoczesne i kompaktowe miejsce do przechowywania

Podczas aranżacji niewielkiego salonu często zastanawiamy się, jak pomieścić wszystkie niezbędne dla nas rzeczy i jednocześnie nie zagracić pomieszczenia? Z pomocą przychodzą komody narożne — nowoczesne i kompaktowe meble, umożliwiające praktyczną oraz stylową aranżację przestrzeni niewielkiego pokoju dziennego. W bardzo małym salonie taką komodę można wykorzystać do postawienia na niej telewizora, a w pomieszczeniu o większych wymiarach blat komody może pełnić funkcję praktycznej półki na książki, czasopisma czy doniczki z kwiatami. Jeśli komoda posiada dodatkową półkę nad blatem, można wykorzystać ją do umieszczenia różnych urządzeń cyfrowych. Warto zauważyć, że narożne komody w środku są zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń do przechowywania. Komody narożne, nowoczesne i praktyczne, są stworzone po to, aby nie tylko oszczędzić przestrzeń, lecz także ozdobić i podkreślić niepowtarzalny styl mieszkania.

Komody pod telewizor — nowoczesne i praktyczne

Nowoczesne komody pokojowe pod telewizor, oferowane w naszym sklepie internetowym, są wykonane z najlepszej jakości materiałów, wytrzymałe i stylowe. Podczas dokonywania wyboru odpowiedniej komody, warto kierować się zarówno stylem wystroju wnętrza, jak i rozmiarem telewizora, żeby korzystanie z niego było komfortowe i nie psuło estetycznych wrażeń podczas relaksu. Komody pod telewizor, nowoczesne i praktyczne, obecnie są jednymi z najbardziej funkcjonalnych mebli do salonu, ponieważ równocześnie pełnią kilka praktycznych funkcji. Do pokoju dziennego wybieramy niskie komody, ze względu na stale rosnące rozmiary szerokokątnych telewizorów. Aranżacje salonu przy zakupie takiej komody zazwyczaj uzupełniamy o wiszące półki, pozwalające na ulokowanie różnego rodzaju ozdób, zdjęć czy pamiątek, niemieszczących się na blacie komody obok telewizora i innych cyfrowych urządzeń.

-2%
promocja

Cena od: 920,00 zł 939,00 zł
Koszt dostawy: 99,00 zł
Czas realizacji: do 6 tygodni
-2%
promocja

Cena od: 1269,00 zł 1295,00 zł
Koszt dostawy: 99,00 zł
Czas realizacji: 3-4 tygodnie
-2%
promocja

Cena od: 1155,00 zł 1179,00 zł
Koszt dostawy: 99,00 zł
Czas realizacji: 7-14 dni

Jaka komoda do salonu będzie najodpowiedniejsza? Do pokoju dziennego polecamy wybierać komody niższe niż do sypialni czy jadalni, ze względu na możliwość postawienia na nich telewizora o dużych gabarytach. Oprócz tego nowoczesne komody do salonu powinny zawierać dużo miejsca do przechowywania, a także możliwość ustawienia na nich urządzeń, z których korzystamy na co dzień. Jeśli chodzi o dopasowanie do wystroju wnętrz, zapraszamy do korzystania z naszych wskazówek, dotyczących dopasowanie stylu nowoczesnej komody do wnętrza salonu.

W trosce o komfort naszych klientów oferujemy możliwość kontaktu z naszym doradcą telefonicznie lub mailowo w celu dokonania najlepszego wyboru mebli.

PODOBNE ARTYKUŁY

 

Program lojalnościowy
Zbieraj punkty i wymieniaj je na bony zakupowe - nawet do 150 zł.
Punkty otrzymasz za zakupy w sklepie oraz za ocenę produktów.
1 pkt
za 1 zł