Zadbaj o estetykę i funkcjonalność swojego wnętrza z komodą Salto! Ten model to niespotykana forma, ciesząca się oryginalnymi rozwiązaniami. Szafka bowiem wyposażona jest w aż 8 przestrzeni przechowywania, które występują nie w formie tradycyjnych szuflad, ale materiałowych - składanych! Taka oprawa sprawia, że całe aranżowane pomieszczenie zyska na oryginalności, a sam mebel przyciągnie wiele zazdrosnych spojrzeń!
Pojemna komoda w stylu industrialnym Salto opiera się na stabilnej konstrukcji, która powstała przy wykorzystaniu elementów czarnego metalu. Do produkcji blatu wykorzystano płytę MDF w wybarwieniu rustykalnego brązu. Szuflady składają się z kolei z poliestru i tkaniny Oxford oraz włókniny i tektury. Tak ciekawie skomponowane komody pokojowe z powodzeniem odnajdą się również w domkach letniskowych i pensjonatach wypoczynkowych.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 78,5 / 28,5 / 91 cm |
| Wymiary szuflady (szer. / gł. / wys.) | 8 x (36 / 27,5 / 18 cm) |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 78,5 / 28,5 / 91 cm |
| Wymiary szuflady (szer. / gł. / wys.) | 8 x (36 / 27,5 / 18 cm) |
| Masa (netto) | 11 kg |
| Wykończenie | laminowane , z tkaniny |
| Wykończenie frontów | w kolorze drewna |
| Ilość drzwi | bez drzwi |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Wysokość komody | standardowe, o wysokości 70 - 100 cm |
| Szerokość | o szerokości ok. 80 cm |
| Podstawa | na nóżkach |
| Przeznaczenie | do salonu , do sypialni |
| Uchwyty | z uchwytami prostymi |
| Ilość szuflad | z większą liczbą szuflad |
| Rodzaj drewna | z płyty meblowej |
| Styl | w stylu industrialnym |
| Kolor | brązowy |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.