Stacjonarne krzesło biurowe Nova Steel to propozycja uzupełnienia sali konferencyjnej oraz wykładowej. Profilowana konstrukcja oraz praktyczne podłokietniki są gwarancją wygodnej postury siedzenia i zadowolenia nawet najbardziej wymagających osób. Dostępność modelu w wielu wariantach kolorystycznych ułatwia dopasowanie do wystroju wnętrza oraz własnego gustu.
Biurowy fotel na płozach Nova Steel tapicerowany jest tkaniną materiałową, skórą ekologiczną oraz skórą naturalną. Podstawa wykonana z metalu w wykończeniu WHITE ALU, wersja chromowana dostępna za dopłatą. Produkt posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 56,5 / 60 / 102 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 52 / 47 / 47 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 56,5 / 60 / 102 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 52 / 47 / 47 cm |
| Wysokość podłokietnika | 23 cm |
| Masa (netto) | 15,5 kg |
| Wykończenie siedziska | ze skóry naturalnej , z ekoskóry , z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | na podstawie metalowej |
| Podstawa | na płozach |
| Podłokietniki | z podłokietnikami bez regulacji |
| Wykończenie podłokietników | z podłokietnikami tapicerowanymi |
| Wysokość oparcia | z niskim oparciem |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | bez kółek |
| Wytrzymałość | o standardowej wytrzymałości |
| Podparcie lędźwiowe | bez podparcia |
| Podnóżek | bez podnóżka |
| Funkcja masażu | bez funkcji masażu |
| Zagłówek | bez zagłówka |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Mechanizm | bez mechanizmu bujania |
| Pikowanie | niepikowane |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | biały , czarny , beżowy i kremowy , brązowy , czerwony , pomarańczowy , niebieski , zielony , żółty , szary , różowy , fioletowy |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.
Próbki wysyłamy bezpłatnie Pocztą Polską, próbek nie trzeba zwracać. Państwa dane nie zostaną wykorzystane do innych celów niż wysyłka próbek.