Małe biurko też może być piękne i funkcjonalne, a świetnym dowodem tego jest trójkątne biurko narożnikowe Naja. Projekt tego modelu inspirowany jest najnowszymi trendami w meblarstwie i pożądanym obecnie stylem industrialnym. Biurko z trójkątnym blatem to propozycja dla tych, którzy pragną maksymalnie wykorzystać swoją przestrzeń. Doskonale sprawdzi się w roli biurka dziecięcego i młodzieżowego oraz biurka do pracy.
Industrialne biurko narożnikowe Naja posiada blat z drewna jesionowego w odcieniu dębowym oraz nogi z drewna bukowego, które dodatkowo lakierowane są na kolor biały lub czarny. Drewniane biurko wprowadzi do każdego wnętrza spokojną i przytulną aurę - z pewnością nie umknie ono uwadze miłośników piwniczego designu!
Wszystkie produkty Ragaba posiadają certyfikat FSC® Forest Stewardship Council, który gwarantuje, że pozyskanie oraz obróbka drewna odbywają się z poszanowaniem dla środowiska naturalnego oraz prawa pracowniczego.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 114 / 61 / 75 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 114 / 61 / 75 cm |
| Grubość blatu | 19 mm |
| Szerokość przestrzeni na nogi | 95 cm |
| Odległość od podłogi do dolnej krawędzi blatu | 73 cm |
| Wykończenie blatu | drewniane |
| Wykończenie nóg | z nogami drewnianymi |
| Podstawa | na nogach |
| Regulacja wysokości | bez regulacji wysokości |
| Kółka | bez kółek |
| Połysk | bez połysku |
| Kształt blatu | trójkątne |
| Ilość szuflad | bez szuflad |
| Szuflady | bez szuflad |
| Półka pod klawiaturę | bez półki pod klawiaturę |
| Kontenerek | bez kontenerka |
| Nadstawka | bez nadstawki |
| Regulacja nachylenia blatu | bez regulacji |
| Typ biurka | biurka narożne |
| Szafka | bez szafki |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Szerokość | o szerokości ok. 110 cm |
| Miejsce na przechowywanie | bez miejsca przechowywania |
| Styl | w stylu industrialnym , w stylu loftowym |
| Przeznaczenie biurka | do biura , do pokoju młodzieżowego , do pokoju dziecka |
| Kolor | brązowy , dąb |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada