Funkcjonalna dekoracja pomieszczenia? Jak najbardziej! Przedstawiamy designerski kinkiet ścienny Spectra, z którym stworzysz nie tylko wizualnie dopełnioną aranżację, ale również zadbasz o komfort podczas wieczornych chwil odpoczynku. Lampa ta dzięki delikatnej barwie światła wprowadzi w pomieszczenie przytulny klimat, który z pewnością odczujesz Ty i cała Twoja rodzina.
Nowoczesna lampa ścienna Spectra wykonana jest z szarego aluminium. Reflektorek z kolei wybarwiony jest na kolor złota. Kinkiet posiada w zestawie dwa źródła światła o delikatnie ciepłej barwie. Model ten idealnie zaprezentuje się w pokoju dziennym, sypialni, korytarzu, a także w każdym innym pomieszczeniu, w którym konieczne jest pomocnicze oświetlenie.
Kod produktu: 15339
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 34 / 9 / 40 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 34 / 9 / 40 cm |
| Średnica abażuru | 34 cm |
| Barwa światła | delikatnie ciepła 3000K |
| Funkcja ściemniania | nie |
| Moc źródła światła | 19W (14W + 1x5W) |
| Napięcie robocze / sieciowe | 230V / 230V |
| Strumień świetlny | 840 lm |
| Żarówka w komplecie | tak |
| Źródło światła | LED - zintegrowany |
| Ilość źródeł światła | 1+1 |
| Klasa ochrony | II |
| Stopień ochrony | IP 20 |
| Wykończenie klosza | metal |
| Kształt klosza | ring |
| Typ klosza | pozostałe |
| Kolor klosza | szary |
| Barwa światła | ciepła |
| Typ kinkietu | przylegający |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Funkcja ściemniania | bez ściemniacza |
| Rodzaj gwintu | taśma LED |
| Źródło światła | LED - zintegrowany |
| Rodzaj kinkietu | dekoracyjne |
| Styl | designerskie , nowoczesne |
Meble na zamówienie, dotarły w stanie nieuszkodzonym, solidnie zabezpieczone. Wszystko zgodnie z tym co napisane na stronie.