Masz słabość do dodatków i mebli o niebanalnym oraz ponadczasowym wyglądzie, które dodatkowo pozwolą Ci w subtelny sposób podkreślić niesamowity wygląd aranżowanego wnętrza? Mamy dla Ciebie idealną ofertę w postaci wiszącej lampy Spectra, która stworzona jest z myślą o osobach ceniących sobie nietuzinkowe projekty. Idealnie uzupełni zarówno wnętrza domowe jak i restauracyjno-kawiarniane, gdzie nie tylko zapewni odpowiednie oświetlenie, ale również podkreśli charakter aranżowanego pomieszczenia.
Designerska lampa wisząca Spectra wykonana jest z aluminium w kolorze szarym. Ozdobne reflektorki natomiast wybarwione są na odcień złoty. Dostępność w neutralnej kolorystyce czyni ją bezproblemową w dopasowaniu do przeróżnych wnętrz, zarówno w połączeniu ze stonowaną, jak i żywą kolorystyką mebli i dodatków dekoracyjnych. Przedstawioną lampę wiszącą z pewnością docenią miłośnicy nowoczesnych rozwiązań!
Kod produktu: 15337
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 90 / 90 / 150 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 90 / 90 / 150 cm |
| Barwa światła | delikatnie ciepła 3000K |
| Funkcja ściemniania | nie |
| Moc źródła światła | 67W (37W + 6x5W) |
| Napięcie robocze / sieciowe | 230V / 230V |
| Regulowana wysokość zawieszenia | tak |
| Strumień świetlny | 2200 lm |
| Żarówka w komplecie | tak |
| Źródło światła | LED - zintegrowany |
| Ilość źródeł światła | 6+1 |
| Klasa ochrony | II |
| Stopień ochrony | IP 20 |
| Wykończenie klosza | metal |
| Ilość kloszy | bez klosza |
| Typ klosza | pozostałe |
| Kształt klosza | okrągły |
| Kolor klosza | szary |
| Barwa światła | ciepła |
| Regulacja wysokości | z regulacją |
| Funkcja ściemniania | bez ściemniacza |
| Rodzaj gwintu | taśma LED |
| Źródło światła | LED - zintegrowany |
| Ilość źródeł światła | 7 |
| Styl | designerskie , nowoczesne |
To co robicie jest spójne. Strona Internetowa wzbudza zaufanie. Macie towar w magazynie. Przesyłki przychodzą sprawnie. To jest dokładnie to o co chodzi.