Jeśli chcesz aby Twoje miejsce pracy prezentowało się nienagannie i elegancko zdecydowanie postaw na klasyczne wzornictwo, które nigdy nie wychodzi z mody i jest ponadczasowe. Przedstawiamy biurko sosnowe 1S Fado, z którym stworzysz funkcjonaly i pełen klasy kąt do nauki i pracy, a także zasłużonej rozrywki po wykonanych już obowiązkch.
CO WYRÓŻNIA BIURKO 1S FADO?
Biurko komputerowe 1S Fado wykonane jest z litego drewna sosnowego pokrytego ekologicznym lakierem wodnym. Na zdjciach biurko widoczne jest w kolorze wenge. Szuflada wyposażona jest w metalowe, przez co trwałe, prowadnice. Przestrzeń jaką mamy do dyspozycji na krzesło to 80 cm. Nie zastanwiaj się długo, w końcu skrojone na miarę miejsce pracy jest bardzo ważne!
Producentem biurka jest polska firma Sekwoja, działająca na rynku od 1990 r. Firma ta specjalizuje się w produkcji mebli drewnianych, nieustannie je ulepszając. Zdobyte w tym czasie doświadczenie zawodowe przekłada się na estetykę, funkcjonalność oraz precyzję wykonania, tak aby finalny produkt spełnił Państwa oczekiwania.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 96 / 60 / 75 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 96 / 60 / 75 cm |
| Grubość blatu | 2,5 cm |
| Grubość boków i frontów | 1,8 cm |
| Wykończenie blatu | drewniane |
| Wykończenie nóg | z nogami drewnianymi |
| Podstawa | pozostałe |
| Regulacja wysokości | bez regulacji wysokości |
| Kółka | bez kółek |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Połysk | bez połysku |
| Typ biurka | biurka klasyczne |
| Półka pod klawiaturę | bez półki pod klawiaturę |
| Kontenerek | bez kontenerka |
| Nadstawka | bez nadstawki |
| Regulacja nachylenia blatu | bez regulacji |
| Szuflady | z szufladami |
| Szafka | bez szafki |
| Ilość szuflad | z 1 szufladą |
| Miejsce na przechowywanie | wzdłuż blatu |
| Szerokość | o szerokości ok. 100 cm |
| Styl | klasyczne |
| Kolor | biały , brązowy , orzech , olcha , wenge |
| Przeznaczenie biurka | do biura , do gabinetu |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada
Próbki wysyłamy bezpłatnie Pocztą Polską, próbek nie trzeba zwracać. Państwa dane nie zostaną wykorzystane do innych celów niż wysyłka próbek.