Biały fotel dla graczy Diablo X-One - to z nim codzienna nauka, zdalna praca lub gaming staną się przyjemniejsze, niż dotychczas! Jest w pełni bezpieczny dla kręgosłupa, a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technicznym odpowiednio dopasuje się do Twojej sylwetki. Nieco mroczna odsłona w najmodniejszym odcieniu powoduje, że ten fotel biurowy wprowadzi rewolucję do aranżowanego pomieszczenia!

Designerski fotel dla gracza Diablo X-One tapicerowany jest ekoskórą IV generacji HDS™ w kolorze białym, która posiada gładką, przyjemną w dotyku fakturę. Mocne nici i staranny szew zapewniają odpowiednie napięcie materiału. Tapicerka podszyta jest miękką pianką HR, posiadającą wzmocnioną odporność na naciski. Z tym modelem każde pomieszczenie przejdzie gamingową przemianę!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 72 / 72 / 134-144 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 72 / 72 / 134-144 cm |
| Masa (netto) | 30 kg |
| Max obciążenie | 160 kg |
| Wykończenie siedziska | z ekoskóry |
| Wykończenie podstawy | na podstawie plastikowej |
| Podstawa | na krzyżaku |
| Podłokietniki | z podłokietnikami z regulacją |
| Wykończenie podłokietników | z podłokietnikami nylonowymi |
| Wysokość oparcia | z wysokim oparciem |
| Obracanie | obrotowe |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | z kółkami |
| Podparcie lędźwiowe | z regulacją wysokości |
| Zagłówek | z zagłówkiem regulowanym |
| Typ oparcia | z oparciem kubełkowym |
| Podnóżek | bez podnóżka |
| Funkcja masażu | bez funkcji masażu |
| Mechanizm | z mechanizmem TILT |
| Wytrzymałość | z atestem do 150 kg |
| Pikowanie | niepikowane |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | biały |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada