Szafa pokojowa to popularny i nieodzowny element wyposażenia każdego domu. Warto więc zadbać o to, aby był to zarówno piękny jak i funkcjonalny mebel. Świetną propozycją jest szafa ubranowa Goteborg, która wyróżnia się niezwykłą pojemnością. Doskonale sprawdzi się w garderobie oraz sypialni, gdzie ułatwi wprowadzenie ładu i porządku, a swoim nowoczesnym designem wniesie spokój i harmonię. Pozwoli na estetyczną segregację ubrań i różnych dodatków, a płaszcze i sukienki uchroni przed niechcianym zagnieceniem.
Biała szafa na ubrania Goteborg produkowana jest z płyty meblowej. Podstawę stanowią smukłe i wysokie nóżki z litego drewna w kolorze dąb sonoma, które nadają szafie wizualnej lekkości i akcentują jej skandynawski wygląd. Fronty wyposażone są w poręczne uchwyty z metalu. Tak pojemna szafa ubraniowa nienagannie sprawdzi się również w przedpokoju, gdzie pozwoli zachować porządek już na samym progu mieszkania!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 90 / 55 / 180 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 90 / 55 / 180 cm |
| Wysokość nóżek | 16 cm |
| Masa (netto) | 80 kg |
| Wykończenie | laminowane |
| Typ szafy | tradycyjne |
| Wnętrze | z drążkiem i półkami |
| Lustro | bez lustra |
| Szuflady | z szufladami |
| Zamknięcie | niezamykane na klucz |
| Ilość drzwi | 2 drzwiowe |
| Szerokość | o szerokości ok. 90 cm |
| Styl | w stylu skandynawskim |
| Kolor | biały |
To co robicie jest spójne. Strona Internetowa wzbudza zaufanie. Macie towar w magazynie. Przesyłki przychodzą sprawnie. To jest dokładnie to o co chodzi.