Dodatkowe miejsce przechowywania zyskasz z pomocą skandynawskiej komody pkojowej z 6 szufladami Goteborg, która zachwyca wyglądem i kolorystyką. Jej design inspirowany jest aktualnymi trendami - styl skandynawski to coś, co chętnie wybierają osoby aranżujące swoje cztery kąty. Biała komoda rozjaśni i odświeży każde wnętrze, a ze względu na swój kolor - łatwo wkomponuje się w większości aranżacji!
Skandynawska komoda z szufladami Goteborg 120 produkowana jest z białej płyty meblowej. Nóżki produkowane są z litego drewna i malowane w kolorze dębu sonoma. Ta komoda to nie tylko system przechowywania, który sprawdzi się w niemalże każdym pomieszczeniu użytkowym - to także świetne miejsce na dekoracje i pamiątki rodzinne, które wyeksponujesz na jej górnym blacie.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 120 / 40 / 87 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 120 / 40 / 87 cm |
| Wysokość nóżek | 16 cm |
| Masa (netto) | 44 kg |
| Wykończenie | laminowane |
| Wykończenie frontów | w półmacie |
| Ilość drzwi | bez drzwi |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Wysokość komody | standardowe, o wysokości 70 - 100 cm |
| Podstawa | na nóżkach |
| Przeznaczenie | do salonu , do sypialni , do jadalni , do przedpokoju |
| Uchwyty | z uchwytami prostymi |
| Szerokość | o szerokości ok. 120 cm |
| Ilość szuflad | z 6 szufladami |
| Rodzaj drewna | z płyty meblowej |
| Styl | w stylu skandynawskim |
| Kolor | biały |
To co robicie jest spójne. Strona Internetowa wzbudza zaufanie. Macie towar w magazynie. Przesyłki przychodzą sprawnie. To jest dokładnie to o co chodzi.