Zalety korzystania z szafek skrytkowych w zakładach pracy

Dodano: 2019-07-01    |    Porady: Jak wybrać meble socjalne?
Zalety korzystania z szafek skrytkowych w zakładach pracy

 

Każdy pracodawca pragnie, by jego podwładni traktowali swój zakład pracy jak drugi dom. Pracownicy owszem, często traktują go jak zakład, ale karny. Tymczasem wszelkie badania dowodzą, że atmosfera w pracy w bezpośredni sposób przekłada się na osiągane przez załogę wyniki. W interesie każdego szefa jest więc dołożenie wszelkich starań, by poprawić nastroje. Znaleźliśmy na to niezawodny sposób — pracownicze szafki skrytkowe, dzięki którym morale w firmie wzrośnie, śniadania nie będą poniewierać się w pokoju socjalnym, a buty witać (ani straszyć) gości w progu. Co powinieneś wiedzieć o szafkach skrytkowych? Już Ci mówimy!

-16%
promocja

Cena od: 1597,00 zł 1897,00 zł
Koszt dostawy: 155,00 zł
Czas realizacji: 3-7 dni
-25%
promocja

Cena od: 1423,00 zł 1897,00 zł
Koszt dostawy: 155,00 zł
Czas realizacji: 3-7 dni
-14%
promocja

Cena od: 1197,00 zł 1397,00 zł
Koszt dostawy: 115,00 zł
Czas realizacji: 3-7 dni

Szafy skrytkowe — zostań szefem roku

W pracy wiele rzeczy jest wspólnych — wspólne targety, wspólny interes, wspólne kubki i wspólny ekspres do kawy (i biada temu, kto go popsuje). Tym lepiej mieć w tej przymusowej wspólnocie przestrzeń tylko dla siebie. Nie chodzi nawet o to, że chowamy w pracy jakieś skarby. Zauważ, że praktycznie każdy pracownik próbuje w subtelny sposób „zaznaczyć” swój teren. Przynosimy z domu swoje ulubione kubki, na biurku stawiamy zdjęcia rodziny, a kantorki przy biurku natychmiast zagospodarowujemy. Posiadanie na terenie pracy miejsca, które należy tylko do danej osoby, zwiększa jej poczucie bezpieczeństwa, co szybko znajduje odzwierciedlenie w wynikach pracy. Nie muszą to być od razu obszernie szatnie, które zajmą Ci pół firmy. W naszej ofercie znajdziesz także mniejszych rozmiarów szafy skrytkowe, a jeden mebel pomieści ich 6, a nawet 8 — wszystko zależy od tego, ile przestrzeni zechcesz podarować podwładnym.

Metalowe szafy skrytkowe typu locker — pracownicze skarby pod ochroną

Rozwiązywanie konfliktów to codzienność każdego pracodawcy. Po co się jednak denerwować, skoro możesz wygodnie i bez wysiłku po prostu zmniejszyć ich ilość? Jak to zrobić? Zamień konflikty pracownicze na… szafki pracownicze, które zredukują liczbę tak zwanych punktów zapalnych. W gorszym dniu nawet przypadkowe pomylenie i zjedzenie cudzego drugiego śniadania może przerodzić się w porządną awanturę. Szafki skrytkowe rozwiązują większość takich problemów, oddając widmo kolejnej kłótni. Koniec z podkradaniem herbaty i innymi roboczymi złośliwościami — szafki skrytkowe zamykane są na klucz, a ich zawartość bezpieczne.

Cena od: 1397,00 zł
Koszt dostawy: 115,00 zł
Czas realizacji: 3-7 dni

Cena od: 1397,00 zł
Koszt dostawy: 115,00 zł
Czas realizacji: 3-7 dni

Cena od: 1297,00 zł
Koszt dostawy: 115,00 zł
Czas realizacji: 3-7 dni

Szafy skrytkowe biurowe — dlaczego mają je najlepsze biura?

Choć akurat jesteśmy w samym środku upalnego lata i żar dosłownie leje się z nieba, ten stan rzeczy utrzymuje się jedynie w trakcie lata. Przez większość roku pogoda w naszym kraju jest kapryśna i nieprzewidywalna. Gdy spadnie deszcz, zamieniając ulice i chodniki w błotniste potoki, po dotarciu do pracy większość z nas powinna od razu wrócić do domu, by się przebrać. O ile kurtki czy płaszcze możemy po prostu zdjąć, o tyle z butami nie jest już tak prosto. Nie chcesz, by w deszczowy dzień Twoi podwładni biegali po biurze w samych skarpetkach, podczas gdy ich obuwie będzie schło na kaloryferach? Szafy skrytkowe rozwiązują ten problem w 100%. Zatrudnieni przez Ciebie ludzie mogą trzymać w nich buty na zmianę czy parasol na wypadek nagłego załamania pogody, ale to nie koniec. Od kilku lat systematycznie rośnie moda na dojeżdżanie rowerem do pracy. Zalety tego rozwiązania to temat dla innego portalu, my — choć oczywiście pochwalamy — skupimy się na bardziej przyziemnych rzeczach. Obuwie, strój na zmianę, kask — te wszystkie rzeczy trzeba gdzieś przechować przez cały dzień, a przecież praca w towarzystwie butów do jazdy rowerem to żadna przyjemność. Nieszczególnie przyjemne byłoby także wyjęcie ich z zabudowanej szafki po ośmiu godzinach pracy, ale bez obaw — pracownicze szafy skrytkowe mają perforowane fronty, czyli po prostu dziurki w drzwiach, dzięki którym cyrkulacja powietrza utrzymuje się na odpowiednim poziomie, a Twoi pracownicy mogą jeździć ile dusza zapragnie.

Pracownicze szafki skrytkowe na odzież

Zupełnie odrębnymi prawami rządzą się te zakłady pracy, w których załoga musi zupełnie zmienić odzież, zanim przystąpi do działania. Dla nich najwygodniejsze będą wysokie szafki, znane chociażby z basenów i siłowni. One również posiadają perforowane przody, dzięki którym na zapleczu Twojego przedsiębiorstwa nie powstanie innowacyjna broń biologiczna. Wyższym poziomem luksusu są natomiast dołączone ławeczki, wysuwane bądź też przymocowane na stałe. Taki mały detal przenosi wygodę przebierania się na całkowicie inny poziom!

-35%
promocja

Cena od: 1097,00 zł 1697,00 zł
Koszt dostawy: 115,00 zł
Czas realizacji: 3-7 dni

Cena od: 1697,00 zł
Koszt dostawy: 115,00 zł
Czas realizacji: 3-7 dni

Cena od: 1197,00 zł
Koszt dostawy: 115,00 zł
Czas realizacji: 3-7 dni

Zamykane szafki skrytkowe — pozostałe zalety

Lista pracowniczych szafek skrytkowych zdaje się nie mieć końca — od psychologicznego efektu bezpieczeństwa przez zmniejszenie ryzyka kłótni aż po zwyczajną wygodę załogi. Podpowiemy Ci jednak jeszcze jedno ich zastosowanie — ten rodzaj wyposażenia doskonale sprawdza się jako szafki do przechowywania dokumentów. Są pojemne, a do tego zamykane na klucz, więc przechowają nawet największe tajemnice Twojego przedsiębiorstwa. W niektórych sekretariatach wykorzystuje się je do zarządzania korespondencją przychodzącą i wychodzącą.

Nawet jeżeli — zgodnie z przepisami BHP — profil działalności Twojej firmy nie narzuca konieczności zagospodarowania szatni, wydzielenie pracownikom miejsc, w których przechować mogą swoje osobiste drobiazgi i tak jest dobrym pomysłem. A jeżeli ich standardowa barwa, czyli jasny popiel, nie zgrywa się z wnętrzem firmy, istnieje możliwość przemalowania metalu na kilka kolorów z palety RAL.

PODOBNE ARTYKUŁY

 

Program lojalnościowy
Zbieraj punkty i wymieniaj je na bony zakupowe - nawet do 150 zł.
Punkty otrzymasz za zakupy w sklepie oraz za ocenę produktów.
1 pkt
za 1 zł