Szafki metalowe w zakładzie pracy — zalety, które ciężko przecenić

Dodano: 2019-06-28    |    Porady: Jak wybrać meble socjalne?
Szafki metalowe w zakładzie pracy — zalety, które ciężko przecenić

 

Chociaż na dress code lubimy narzekać (jak zresztą na wszystko), jego istnienie tak naprawdę upraszcza nasze codziennie odzieżowe wybory, kładąc przy tym kres firmowym rewiom mody. W jeszcze bardziej komfortowej sytuacji są pracownicy, na których warunki pracy wymuszają noszenie specjalistycznie przystosowanej odzieży lub ci, których ubrania robocze szybko brudzą się i niszczą. Jednym i drugim odpada uciążliwy dylemat „jak ja będę wyglądać w pracy?”. Cóż… tak, jak codziennie! Zamiast jednak rozwodzić się nad zaletami i wadami odzieży roboczej, dziś potraktujemy temat od drugiej strony — od strony pracodawcy. Rozkładamy więc szafki metalowe do zakładów pracy na czynniki pierwsze i zdradzamy Ci, na co zwrócić uwagę!

Więcej kolorów

Cena od: 2517,00 zł
Koszt dostawy: 149,00 zł
Czas realizacji: do 8 tygodni
-23%
promocja
Więcej kolorów

Cena od: 976,00 zł 1268,00 zł
Koszt dostawy: 135,00 zł
Czas realizacji: do 8 tygodni
Więcej kolorów

Cena od: 1438,00 zł
Koszt dostawy: 135,00 zł
Czas realizacji: do 8 tygodni

Szafa metalowa na ubrania — zapach, który robi wrażenie

Być może ostatni raz, gdy miałeś styczność z metalowymi szafkami na ubrania, miał miejsce jeszcze w czasach szkolnych, na lekcjach wychowania fizycznego. Ten sprytny i praktyczny wynalazek możemy spotkać jeszcze na siłowniach, basenach i wszystkich pozostałych miejscach, w których zrzucamy ubrania (i zmieniamy je na inne… chociaż ta część nie zawsze jest obowiązkowa). Wracając myślami do tych metalowych szafek siłą rzeczy uruchamiamy masę wspomnień, nie zawsze tych dobrych. Do tej ostatniej kategorii zaliczają się wrażenia zapachowe. Nie ukrywajmy — wyciągnięte z metalowej szafki na odzież ubrania najczęściej zwyczajnie cuchną. Sytuacji nie poprawia fakt, iż oprócz ciuchów, w takich pracowniczych szafkach lądują jeszcze buty, torby, drugie śniadanie i cała reszta skarbów, jaką codziennie przy sobie nosimy. Efekt? Oszałamiająca mieszanka woni. Jak jej uniknąć? Możesz edukować swoich podwładnych z zakresu higieny osobistej i przybliżać im meandry działania pralek automatycznych. Dużo prościej będzie jednak wyposażyć firmową szatnię w metalowe szafki pracownicze z perforowanymi frontami, czyli drzwiami z dziurkami. Niby detal, ale te maleńkie otwory poprawiają cyrkulację powietrze, dzięki czemu mogą ocalić osoby wchodzące do szatni przed odurzającym zapachowym miszmaszem. Zmniejszą też poziom wilgoci, a więc i ryzyko, że w szatni pojawią się pleśnie, grzyby i inni niechciani goście. Nieźle, jak na niepozorne dziurki w drzwiach, prawda?

Mniejsze i większe szafy metalowe BHP dla pracowników dla każdego przedsiębiorstwa

Konieczność posiadania w zakładzie pracowniczym szafki dla załogi nie wynika z jego liczebności, a raczej profilu i specyfiki działania. Z własnego doświadczenia wiemy, że urządzacie zarówno szatnie dla setek osób, jak i przebieralnie raptem dla kilku pracowników. Pamiętaliśmy o tym podczas tworzenia oferty, dlatego w naszym sklepie znajdziecie szafki pracownicze mniejsze, większe, a nawet wieloosobowe.

-18%
promocja

Cena od: 1397,00 zł 1697,00 zł
Koszt dostawy: 155,00 zł
Czas realizacji: 3-7 dni
-18%
promocja

Cena od: 1397,00 zł 1697,00 zł
Koszt dostawy: 155,00 zł
Czas realizacji: 3-7 dni

Cena od: 1997,00 zł
Koszt dostawy: 155,00 zł
Czas realizacji: 3-7 dni

Szafki pracownicze metalowe nie tylko na ubrania, czyli szafy gospodarcze

Dobra organizacja to podstawa i nie chodzi jedynie o struktury w Twojej firmie, ale też o tę bardziej przyziemną strefę. O miejsce pracy trzeba dbać również w dosłownym znaczeniu tego słowa, a pomoże w tym cała bateria chemicznych środków czyszczących. Metalowe szafy do pomieszczeń gospodarczych to prawdziwy skarb, który w mig pozwala ogarnąć posiadany dobytek, usprawniając tym samym pracę ekipy sprzątającej.

Metalowe szafki pracownicze na straży przepisów i… zawartości

Pracownicze szafki z metalu rzadko pojawiają się w zakładach pracy tylko dlatego, że pracodawca pragnie podarować załodze odrobinę wygody. Ich obecność jest częściej wynikiem obowiązujących przepisów i norm prawnych, decydujących o tym, czy dana przestrzeń może stać się miejscem pracy. W naszym sklepie o zgodność ze specjalistyczną specyfikacją nie musisz się martwić — wszystkie modele szafek, jakie miały zaszczyt stać się częścią naszej bogatej oferty, spełniają wyśrubowane i rygorystyczne normy. Na tym nie koniec. Producenci nie troszczą się jedynie o zadowolenie licznych instytucji, ośrodków i agencji. Interesuje ich także zadowolenie osób, które z tych szafek będą faktycznie korzystały. Właśnie dlatego metalowe szafki pracownicze powstają w wielu naprawdę rozmaitych wersjach. Różnią je wymiary (od niewielkich szafek mieszczących jedynie torebkę po naprawdę duże i pojemne) oraz środek — półki, haczyki na wieszaki czy nawet całe drążki to jedynie początek długiej listy udogodnień, jakie mogą znaleźć się w szafkach. Niektóre modele mają jeszcze jeden bajer — wysuwaną lub stałą ławeczkę, czyli idealne miejsce by usiąść podczas zmiany obuwia bądź też komfortowo się przepakować. Dla pracodawców wybór metalowej szafki pracowniczej z ławką to prostsze i tańsze rozwiązanie, niż wyposażanie szatni w dodatkowe krzesła czy ławy.

-35%
promocja

Cena od: 1097,00 zł 1697,00 zł
Koszt dostawy: 115,00 zł
Czas realizacji: 3-7 dni

Cena od: 1697,00 zł
Koszt dostawy: 115,00 zł
Czas realizacji: 3-7 dni
nowość

Cena od: 1097,00 zł
Koszt dostawy: 115,00 zł
Czas realizacji: 3-7 dni

Kolorowe, metalowe szafki ubraniowe BHP — chodź, pomalujemy Twój świat…

Pracownicze szatnie nie są raczej pomieszczeniami, w których pojawia się światowej sławy projektant wnętrz, gotów zamienić tę ponurą jaskinię w stylową garderobę, rodem z designerskich magazynów wnętrzarskich. Nie oznacza to jednak, że każda szatnia musi wyglądać tak samo. Sądząc po ilości spływających do nas zapytań, wielu pracodawców pragnie nieco urozmaicić swoich firm, a przynajmniej dodać im trochę koloru. Metalowe szafki pracownicze do takich zabiegów nadają się wprost idealnie, bowiem kolory blach wykorzystywanych do ich wyprodukowania mogą naprawdę zaskoczyć. Ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia… oraz paleta RAL (ale to już szczegół). Informacji o dostępnych wariantach kolorystycznych szukaj na podstronach konkretnych modeli. Klasycznym kolorem jest natomiast popiel, który dobrze wtapia się w większość standardowych aranżacji.

Na sam koniec wspomnimy jeszcze o jednej zalecie — znajdujące się w naszym sklepie metalowe szafki ubraniowe łatwo się czyści, a im więcej pracowników zatrudnia firma, tym większe znaczenie ma ten aspekt. Dopisz to do długiej listy zalet szafek pracowniczych i gospodarczych, a nie będziesz miał już żadnych wątpliwości, że warto dokonać zakupu.

PODOBNE ARTYKUŁY

 

Program lojalnościowy
Zbieraj punkty i wymieniaj je na bony zakupowe - nawet do 150 zł.
Punkty otrzymasz za zakupy w sklepie oraz za ocenę produktów.
1 pkt
za 1 zł