Rozwiń filtry
Filtruj produkty Wyczyść
Dostępne: 48h
Promocja
Nowość
Bestseller
metalowe 
9
szklane 
8
na stopkach 
6
na nóżkach 
6
na kółkach 
6
2 drzwiowe 
7
1 drzwiowe 
2
biały 
6
czarny 
6
beżowy i kremowy 
6
brązowy 
6
czerwony 
6
pomarańczowy 
6
niebieski 
6
zielony 
6
szary 
6
Rozwiń wszystko
Kart-Map
6
Strona: 1 z 1
Sortuj po:
Filtry:
Ilość drzwi: 2 drzwiowe Wykończenie: szklane usuń filtry
Więcej kolorów

Cena od: 3155,00 zł
Koszt dostawy: GRATIS
Czas realizacji: do 8 tygodni
bestseller
Więcej kolorów

Cena od: 2427,00 zł
Koszt dostawy: GRATIS
Czas realizacji: do 8 tygodni
Więcej kolorów

Cena od: 2913,00 zł
Koszt dostawy: GRATIS
Czas realizacji: do 8 tygodni
Więcej kolorów

Cena od: 3155,00 zł
Koszt dostawy: GRATIS
Czas realizacji: do 8 tygodni
Więcej kolorów

Cena od: 2913,00 zł
Koszt dostawy: GRATIS
Czas realizacji: do 8 tygodni
bestseller
Więcej kolorów

Cena od: 2182,00 zł
Koszt dostawy: GRATIS
Czas realizacji: do 8 tygodni

W Kupmeble.pl znajdziesz ofertę na meble specjalistyczne, stworzone z myślą uzupełnienia placówek edukacyjnych, miejsc użyteczności publicznej, a także firm i magazynów przemysłowych. Oferujemy między innymi szafy BHP na odzież roboczą, szafy szkolne, szafy kartotekowe oraz przeszklone szafy medyczne dwudrzwiowe.

Te ostatnie pozwalają na szybkie sprawdzenie zawartości bez konieczności otwierania drzwi, dzięki czemu zaoszczędzisz cenny czas. Niektóre modele wyposażone są dolne szafki z pełnymi drzwiami, w których można przechowywać przedmioty, które nie powinny być na widoku. Twoją uwagę z pewnością przykują również nasze taborety laboratoryjne, które świetnie spiszą się w gabinetach lekarskich, laboratoriach oraz najróżniejszych pracowniach!
 

Przeszklone szafy medyczne dwudrzwiowe i ich największe atuty

  • duża ilość miejsca do przechowywania, dzięki czemu pomieścisz w nich większą ilość przedmiotów,
  • możliwość wyposażenia szaf w kółka, które ułatwiają ich przesuwanie,
  • drzwi zamykane na klucz, które zabezpieczają przedmioty przed osobami niepowołanymi,
  • niektóre modele posiadają dolne szafki z pełnymi drzwiami, w których można przechowywać przedmioty, które nie powinny być na widoku.
     

Przeszklone szafy medyczne dwudrzwiowe - z czego są wykonywane?

Przeszklone szafy medyczne dwudrzwiowe nadają się do takich miejsc jak apteki, szpitale, punkty szczepień i poboru krwi, różnego rodzaju laboratoria. Przeszklona szafa medyczna dwudrzwiowa to miejsce na leki, opatrunki, szczepionki i pozostały asortyment medyczny - takie rozwiązanie pomoże Ci w utrzymaniu ładu i porządku w pomieszczeniu. Przeszklone szafy medyczne dwudrzwiowe wykonywane są z blachy o grubości 0,8 - 1 mm i malowane proszkowo farbami z palety RAL. Półki, boki i fronty produkowane ze szkła hartowanego, które należy do bezpiecznych materiałów. Jeśli pragniesz stworzyć sobie ergonomiczne stanowisko pracy, to koniecznie zajrzyj na naszą ofertę na biurka z szufladami, w których można przechowywać przybory piśmiennicze oraz najróżniejsze dokumenty, które zawsze chcesz mieć w zasięgu ręki podczas wykonywania codziennych obowiązków.
 

Przeszklone szafy medyczne dwudrzwiowe - od koloru do wybory!

Przeszklona szafa medyczna dwudrzwiowa dzięki wyposażeniu w zamek baskwilowy, gwarantuje ochronę przechowywanym rzeczom i zabezpiecza je przed dostępem osób nieupoważnionych. Przeszklone szafy medyczne dwudrzwiowe dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, wobec tego z łatwością wybierzesz odpowiedni model, który wkomponuje się w panujący wystrój Twojego gabinetu. Możesz wybrać różne kolory korpusu oraz frontu, dzięki czemu wprowadzisz do pomieszczenia nutę świeżości i je ożywisz. Do wyboru masz również formę podstawy, wśród której oferujemy szafy medyczne na kółkach, nóżkach bądź stopkach. Jeśli w Twoim biurze panuje nieład i chaos porozrzucanych najróżniejszych przyborów, to z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta na regały biurowe, które dzięki rewelacyjnie rozplanowanej powierzchni użytkowej pomieszczą wiele przedmiotów, które dotychczas walały się po całym gabinecie.Program lojalnościowy
Zbieraj punkty i wymieniaj je na bony zakupowe - nawet do 150 zł.
Punkty otrzymasz za zakupy w sklepie oraz za ocenę produktów.
1 pkt
za 1 zł