Wprowadź nutę świeżości do swojej aranżacji z metalową szafą medyczną Amelia! Ten model nieustannie zachwyca swoim designem, a zawdzięcza się to obecności oryginalnej tonacji kolorystycznej. Szafa zwiększy potencjał aranżacyjny Twojego wnętrza sprawiając, że będzie ono chętnie uczęszczane przez gości, klientów i pacjentów. Ze względu na przeszklony front pochwalisz się wyposażeniem, wyeksponujesz przechowywane przedmioty, a także ułatwisz sobie ich odnalezienie w razie nagłej potrzeby.
Metalowa szafa medyczna Amelia posiada fronty z transparentnego szkła. Do wykonania korpusu wykorzystano blachę stalową o grubości 0,6 mm. Cała powierzchnia równomiernie pokryta jest lakierem proszkowym w odcieniu pudrowego różu RAL 3015. Szafa posiada wzmocnione półki o udźwigu nawet 50 kg każda. Przy dużym obciążeniu zaleca się montaż szafy do ściany.
Zaskocz wszystkich odwiedzających Cię gości oryginalną aranżacją!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 90 / 40 / 185 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 90 / 40 / 185 cm |
| Masa (netto) | 46,5 kg |
| Grubość boków | 0,6 mm |
| Max obciążenie półki | 50 kg |
| Wykończenie | metalowe |
| Typ szafy | tradycyjne |
| Wnętrze | z półkami |
| Szuflady | bez szuflad |
| Lustro | bez lustra |
| Zamknięcie | zamykane na klucz |
| Ilość drzwi | 2 drzwiowe |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | różowy |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada