Urządzasz lokal barowy, a może meblujesz swoją kuchnię z wysokim blatem barowym w roli głównej? Propozycją dla Ciebie jest wysokie krzesło z metalu Dill High, które już na pierwszy rzut oka zachwyca swoją nowatorską formą wykonania oraz dostępnością w najmodniejszym kolorze. Hoker ten wyprofilowaną konstrukcją zagwarantuje wysokie standardy użytkowania i z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.
Nowoczesne krzesło barowe Dill High w całości wykonane jest z metalu, malowanego proszkowo na czarno. Poduszka na siedzisku tapicerowana jest skórą ekologiczną, zawsze w kolorze krzesła. Ten model łączy w sobie nietuzinkowy design z funkcjonalnością.
Prezentowany model nie tylko zapewni wygodne miejsce siedzenia, ale również znacznie ożywi wnętrze - przekonaj się sam!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 46 / 49,5 / 100 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 41 / 50 / 75 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 46 / 49,5 / 100 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 41 / 50 / 75 cm |
| Max obciążenie | 120 kg |
| Wykończenie siedziska | metalowe |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Wysokość oparcia | z wysokim oparciem |
| Rodzaj tapicerki | bez tapicerki |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Regulacja wysokości | bez regulacji |
| Ilość nóg | na 2 nogach |
| Wysokość siedziska | o wysokości ok. 75 cm |
| Pikowanie | niepikowane |
| Elementy metalowe | czarne |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | czarny |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada