Fotel ogrodowy kojarzy się jednoznacznie - z totalnym luzem i całkowitym relaksem. Zasiadasz w nim gdy już wszystko zrobiłeś, gdy obowiązki dnia codziennego zostały wykonane, a Ty masz czas tylko dla siebie. I właśnie taki komfort ma Ci do zaoferowania wiszący fotel ogrodowy Rasmus, który został stworzony tylko po to byś mógł odpocząć.
Fotel ogrodowy Rasmus ma poduchę uszytą z tkaniny oraz kokon z technorattanu. Oba elementy w jasno-popielatym kolorze. Technorattan jest materiałem, któremu zmienne warunki atmosferyczne nie są straszne więc jest idealny na taras czy balkon. Podstawa wykonana jest ze stalowi, która malowana jest proszkowo w kolorze czarnym.
A gdzie będzie stał u Ciebie? W miejscu pełnym słońca czy raczej w zacienionym?
| Wymiary (szer. / wys.) | 85 / 202 cm |
| Wymiary (szer. / wys.) | 85 / 202 cm |
| Wysokość siedziska | 60 cm |
| Max obciążenie | 150 kg |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | na podstawie metalowej |
| Wykończenie | z technorattanu |
| Podstawa | na jednej nodze |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Wykończenie podłokietników | bez podłokietników |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | bez kółek |
| Poduszka | z poduszką |
| Bujanie | z funkcją bujania |
| Sposób montażu | wiszące , stojące |
| Podnóżek | bez podnóżka |
| Funkcja masażu | bez funkcji masażu |
| Zagłówek | bez zagłówka |
| Typ oparcia | z oparciem typu kokon |
| Pikowanie | niepikowane |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | szary |
To co robicie jest spójne. Strona Internetowa wzbudza zaufanie. Macie towar w magazynie. Przesyłki przychodzą sprawnie. To jest dokładnie to o co chodzi.