Prawdziwa gratka dla każdego miłośnika eleganckiego stylu - jej wysokość lampa wisząca Tiffany! Przedstawiony model poza standardową oprawą w formie ringu posiada również ozdobny kryształ, który definiuje stylistykę glamour. Lampa będzie świetną opcją jako główne oświetlenie pokoju dziennego, sypialni, przedpokoju, a także każdej innej, efektownie urządzonej przestrzeni.
Wisząca lampa w stylu glamour Tiffany opiera się na metalowym stelażu w kolorze czarnym matowym. To właśnie on stanowi podporę pod mocowanie wybarwione na satynowe złoto, które z kolei wykańcza dekoracyjny, akrylowy kryształek transparentny, we wnętrzu którego mieści się ledowe źródło światła o delikatnie ciepłej barwie. Ta lampa wisząca doskonale podkreśli aranżacje w stylu glamour.
Kod produktu: 6903
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 35 / 35 / 150 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 35 / 35 / 150 cm |
| Barwa światła | delikatnie ciepła 3000K |
| Funkcja ściemniania | nie |
| Moc źródła światła | 3W |
| Napięcie robocze / sieciowe | 230V / 230V |
| Regulowana wysokość zawieszenia | tak |
| Strumień świetlny | 180 lm |
| Żarówka w komplecie | tak |
| Źródło światła | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Klasa ochrony | II |
| Stopień ochrony | IP 20 |
| Wykończenie klosza | metal |
| Ilość kloszy | bez klosza |
| Kształt klosza | ring |
| Typ klosza | pozostałe |
| Kolor klosza | czarny |
| Barwa światła | ciepła |
| Regulacja wysokości | z regulacją |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Funkcja ściemniania | bez ściemniacza |
| Źródło światła | żarówka LED |
| Rodzaj gwintu | taśma LED |
| Styl | designerskie , nowoczesne |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada